خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » یک ستاره کوبایی دیگر بدنبال تغییر ملیت؛ خوانتورینا در تیم ملی ایتالیا


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

یک ستاره کوبایی دیگر بدنبال تغییر ملیت؛ خوانتورینا در تیم ملی ایتالیا

یک ستاره کوبایی دیگر بدنبال تغییر ملیت؛ خوانتورینا در تیم ملی ایتالیا

یک ستاره کوبایی دیگر بدنبال تغییر ملیت؛ خوانتورینا در تیم ملی ایتالیا

عثمانی خوانتورینا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ نه سال از آخرین بازی خوانتورنا برای کوبا می گذرد. در این مدت او حتی از سوی فدراسیون والیبال کوبا نیز توبیخ شده بود؛ همانند سایر هم تیمی هایش که بازی در کشورهای خارجی را به بازی در کوبا ترجیح دادند. حالا پس از گذشت یک دهه، او بار دیگر می تواند تیم ملی اش را انتخاب کند. پیراهن ایتالیا می تواند گزینه مد نظر باشد.
ستاره کوبایی احتمالا در رقابتهای اروپایی پیش رو ایتالیا را همراهی خواهد کرد. او همچنین اذعان داشته است که در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ نیز می تواند آتزوری را همراهی کند.

 

عثمانی خوانتورنا بازیکن افسانه ای والیبال کوبا در این خصوص به منابع خبری ایتالیا گفت: «بسیاری از بازیکنان کوبایی که در خارج از این کشور توپ می زنند، عملکرد خوبی دارند. آنها سطح بالای والیبال کوبا را به معرض نمایش می گذارند؛ چیزی که به نظر من بهترین در جهان است! به ویلفردو لئون نگاه کنید. او اولین سال حضورش در اروپا را سپری می کند. با این حال، مقام نخست لیگ قهرمانان را به دست آورده است و در پی تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان می باشد!»
خوانتورنا در ادامه افزود: «به نظرم فدراسیون والیبال کوبا باید این را درک کند که بازی کردن کوبایی ها خارج از این کشور در طی سال و سپس پیوستن آنها به تیم ملی در تابستان امری کاملا طبیعی است. نمی دانم به چه دلیلی اجازه این کار را به ما نمی دهند. والیبال در کوبا نیازمند تغییر است، چون تا فاصله گرفتن آن از جایگاه بزرگ خود چیزی نمانده است.»
وقتی از این بازیکن پرسیده شد که آیا باز هم قبول می کند برای کشورش بازی کند، اظهار داشت: «صادقانه بگویم، نه. در آخرین نامه ای که به فدراسیون والیبال فرستادم، از تمایلم برای حضور در تیم ملی گفتم. پاسخ آنها مثبت بود؛ اما به شرط آنکه ایتالیا را رها کنم. این چیزی بود که نتوانستم بپذیرم. زیرا نمی توانم حرفه خود و آنچه تاکنون کسب کرده ام را به خطر بیندازم. عملا نمی توانم تمام طول سال بی فعالیت باشم و بعد از آن برای تیم ملی بازی کنم.»

خوانتورنا در پاسخ به این سوال که ممکن است او را در پیراهن ایتالیا بینیم نیز اظهار داشت: «ممکن است چنین اتفاقی رخ دهد. در حال حاضر تنها فرصت برای بازی در المپیک می باشد و این آرزوی هر ورزشکاری است. من یک کوبایی هستم و نماینده آن محسوب می شوم. اما قادر نیستم برای این کشور بازی کنم. اکنون ۳۰ ساله هستم؛ نمی توانم بنشینم و منتظر بمانم. اگر به ریو نروم، ممکن است دیگر چنین فرصتی را تجربه نکنم.»

 

پیشنهاد ما

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان فیلم ماجرای تجاوز جنسی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *