خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » یک دختر جوان با ضریب هوشی بالاتر از آلبرت انیشتن (عکس)


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

یک دختر جوان با ضریب هوشی بالاتر از آلبرت انیشتن (عکس)

یک دختر جوان با ضریب هوشی بالاتر از آلبرت انیشتن (عکس)

بنابر گزارشات رسانه ها یک دختر ۱۶ ساله انگلیسی به نام “لائورن ماربی” دارای ضریب هوشی بالاتر از آلبرت انیشتن است. او بعد از پشت سر گذاشتن تست تعیین ضریب هوشی توانست به امتیار ۱۶۱ برسد و همگان را شگفت زده کند.این دختر انگلیسی عاشق فیلم برداری پوست خود است و به مانیکور علاقه زیادی دارد و دوست دارد موهایش همیشه رنگهای درخشان داشته باشد اما به نظر میرسد علیرغم علاقه به زیباتر دیده شدن او دارای هوش سرشاری است.

 

 

dokhtar_ba_zarib_hosh_bala_[funjoo.ir]

به گزارش وی برای انجام این تست در یک دفتر رسمی ثبت نام کرده است تا رسما بتواند نام خود را به عنوان یکی از باهوش ترین افراد زنده دنیا ثبت کند.او میگوید : در مدرسه من جزء ‌آخرین کسانی بودم که نتیجه آزمون را گرفتم و اکثر افراد قبل از در حدود ۱۳۰ امتیاز داشتند و من هم در انتظار نتیجه ای مشابه بودم .

dokhtar_ba_zarib_hosh_bala_[funjoo.ir]

 

اما این امتیاز همه را شوکه کرد. اگرچه به دلیل کسب نمرات خوب همه معلمان مدرسه مرا فرد باهوشی میدانستند اما به من میگویند واقعا باور نمیکنند که من تا این حد باهوش باشم.وی تاکید میکند خوشحال است که این مسئله ثابت کرد یک دختر که به زیباتر دیده شدن علاقه دارد نیز میتواند جزء افراد باهوش دنیا باشد.او میگوید آرزو دارد در یکی از بهترین دانشگاههای دنیا در رشته ریاضی و یا فیزیک ادامه تحصیل دهد.

 

پیشنهاد ما

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+)

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) پس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *