خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار علمی » گوجه فرنگی عجیب به رنگ بنفش !!+عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

گوجه فرنگی عجیب به رنگ بنفش !!+عکس

گوجه فرنگی

عجیب ترین گوجه فرنگی دنیا

عکس های دیدنی ازگوجه فرنگیعجیب و غریب که به رنگ بنفش است و برای سلامتی خواص بسیار زیادی دارد و در کانادا و بریتانیا یافت می شود را در ادامه مشاهده کنید..

در حال حاضر، آب گوجه فرنگی بنفش با مزایای افزوده برای سلامتی بدن در راه بریتانیا است. این گوجه فرنگی ها که بطور ژنتیکی دستکاری شده اند، توسط دانشمندان بریتانیایی و در کانادا تولید شده اند.

این محصول در گلخانه ای در اونتاریو تولید شده و قرار است ۲۰۰۰ لیتر آب گوجه فرنگی از آن تهیه شود. گوجه فرنگی های بنفش دارای خواص ضدالتهابی هستند و رشد سرطان را در موش ها کاهش داده اند.

245647_414 245648_173

رنگ این گوجه فرنگی ها بخاطر سطوح بالای آنتوسیانین آنها است که این ترکیب بیشتر در بلوبری، تمشک و توت های رنگی دیگر یافت می شود. این گوجه فرنگی ها و آب آنها قرار است برای مطالعه تأثیرات رژیم آنتوسیانین بالا بر سرطان، بیماری قلبی عروقی و بیماری های مزمن دیگر استفاده شوند.

البته وارد کردن این نوع گوجه فرنگی به بازار مصرف نیاز به تأیید قانونی دارد و فعلاً مصرف آن پژوهشی است.

پیشنهاد ما

تجارت خرید و فروش تخمک زنان خوشگل و مردان جذاب

تجارت خرید و فروش تخمک زنان خوشگل و مردان جذاب

تجارت خرید و فروش تخمک زنان خوشگل و مردان جذاب تجارت خرید و فروش تخمک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *