خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » گل سردار آزمون به بایرن مونیخ در اروپا ۳ آذر ۹۵ +دانلود فیلم


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

گل سردار آزمون به بایرن مونیخ در اروپا ۳ آذر ۹۵ +دانلود فیلم

گل سردار آزمون به بایرن مونیخ در اروپا ۳ آذر ۹۵ +دانلود فیلم

گل سردار آزمون به بایرن مونیخ در اروپا ۳ آذر ۹۵ +دانلود فیلم

sardar-funjoo-ir

دانلود فیلم گل سردار آزمون به بایرن مونیخ در اروپا ۳ آذر ۹۵

گل سردار آزمون

دانلود فیلم گل سردار آزمون بازیکن تیم روستف روسیه به تیم بایرن مونیخ آلمان در لیگ قهرمانان اروپا که امشب چهارشنبه ۳ آذر ۹۵ با زدن این گل به سبک مسی همه را به وجد آورد.

سردار که با دیمیتری پولوز صاحب موقعیت شده بود، با یک توسر توپ عالی جروم بواتنگ را پشت سر گذاشت و با یک ضربه دقیق، اولریش را مغلوب کرد. نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

نیمه دوم را روستوف بهتر آغاز کرد و تنها ۴ دقیقه از این نیمه سپری شده بود که به گل رسید. بواتنگ شب بدش را با خطای پنالتی روی نوبوآ تکمیل کرد و پولوز با یک ضربه مطمئن، حساب کار را ۲-۱ کرد.

اما این نتیجه هم چندان پایدار نبود و در دقیقه ۵۲، بایرن کار را به تساوی کشید. روی یک حمله همه جانبه از بایرنی ها، پاس ریبری در داخل محوطه جریمه به برنات رسید و او هم با یک ضربه تماشایی از زاویه بسته، بار دیگر کار را به تساوی کشید.

بعد از این گل بار دیگر بازیکنان روستوف به تیم برتر میدان تبدیل شدند و چند بار روی حرکات خوب آزمون و نوبوآ، روی دروازه بایرن خطرساز شدند. این برتری سرانجام در دقیقه ۶۷ به ثمر نشست.

خطای تیاگو روی پولوز، یک ضربه آزاد نصیب روستوف کرد و نوبوآ با یک شوت تماشایی، توپ را به گوشه دروازه اولریش فرستاد.

بایرنی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، در ۲۰ دقیقه پایانی تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند و حملات خطرناکی روی دروازه روستوف داشتند اما نتوانستند از هیچ یک از آنها استفاده کنند و در نهایت بازی با برتری ۳-۲ روستوف به پایان رسید.

دانلود فیلم گل سردار آزمون

 

گل سردار آزمون به بایرن مونیخ در اروپا ۳ آذر ۹۵ +دانلود فیلم

منبع: برترین ها

گل سردار آزمون به بایرن مونیخ در اروپا ۳ آذر ۹۵ +دانلود فیلم, فان جو, دانلود گل سردار به بایرن مونیخ,گل سردار آزمون به بایرن مونیخ,سردار آزمون,گل سردار آزمون,گل سردار به بایرن,فیلم گل سردار به بایرن مونیخ,دانلود,دانلود فیلم

پیشنهاد ما

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *