خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » گفته های نرگس محمدی از فصل جدید “ستایش”


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

گفته های نرگس محمدی از فصل جدید “ستایش”

گفته های نرگس محمدی از فصل جدید “ستایش”

گفته های نرگس محمدی از فصل جدید “ستایش”

نرگس محمدی,سریال ستایش,ساخت ستایش 3,سری جدید سریال ستایش,نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش,لینک های داغ
“نرگس محمدی”از فصل جدید “ستایش”می گوید

نرگس محمدی گفت: سریال «ستایش» هنوز هم قابلیت این را دارد که فصل‌های بعدی‌اش ساخته شود چون قصه‌ هنوز تمام نشده است

«نرگس محمدی»درباره ساخت سری سوم سریال «ستایش» گفت: تا جایی که من اطلاع دارم قرار بر این بود که تولید این سریال آغاز شود،‌اما فعلا هیچ خبری نیست.

وی با اشاره به علاقه‌اش به کاراکتر ستایش ادامه داد:‌ نقش ستایش را دوست داشته و دارم و معتقدم یکی از کارهایی بود که در آن همه چیز برایم به خوبی رقم خورد.

این بازیگر درباره لزوم ادامه ساخت این سریال گفت: معتقدم این سریال هنوز هم قابلیت این را دارد که فصل‌های بعدیش ساخته شود. چراکه قصه‌ هنوز تمام نشده و وسط قصه به پایان رسیده است.

وی درباره اینکه آیا قرار است خودتان در «ستایش۳» بازی کنید؟،ادامه داد:‌اگر قرار باشد ادامه ستایش ساخته شود قرار است که خودم نقش ستایش را بازی کنم نه فرد دیگری.

بازیگر سریال «میلیاردر» بیان داشت: مدتی است که در سریال «معمای شاه» بازی می‌کنم. نقشم نیز یکی از افراد اصلی حاضر در شهر هست چراکه در این سریال دو بخش شهر و دربار داریم و برخی از بازیگران در بخش مربوط به شهر بازی دارند و برخی‌ها در بخش دربار.

محمدی با اشاره به علاقه‌اش به کارهای تاریخی گفت:‌اصولا حضور در کارهای تاریخی صرف را دوست دارم و از همکاریم با محمدرضا ورزی بسیار خوشحالم چراکه بعد از مدتها حس می‌کنم که لباس و دکور خوبی در این اثر دیده خواهد شد.

 

“نرگس محمدی”از فصل جدید “ستایش”می گوید

نرگس محمدی,سریال ستایش,ساخت ستایش ۳,سری جدید سریال ستایش,نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش,لینک های داغ

پیشنهاد ما

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان فیلم ماجرای تجاوز جنسی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *