خانه » اخبار روز » گزارش لحظه به لحظه از مسابقه والیبال / لهستان ست های اول و دوم را برد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

گزارش لحظه به لحظه از مسابقه والیبال / لهستان ست های اول و دوم را برد

گزارش لحظه به لحظه از مسابقه والیبال / لهستان ست های اول و دوم را برد

گزارش لحظه به لحظه از مسابقه والیبال / لهستان ست های اول و دوم را برد

والیبال ایران که در مسابقات اول و دوم خود با نتایج مشابه سه بر یک به آمریکا باخته بود، در سومین مسابقه به مصاف لهستان رفت تا امید صعود خود را زنده نگه دارد.

لهستان این مسابقه را شروع کرد و امتیاز اول را هم گرفت. سرویس بعدی را لهستان زد اما ایران به امتیاز اول خود رسید. لهستانی‌ها با اشتباهات بازیکنان ایران توانستند امتیازهای دوم و سوم را هم بگیرند. امتیاز سوم روی اشتباه میرزاجانپور برای لهستان به دست آمد که توپ را به بیرون زد.

ایران امتیاز دوم را هم گرفت و امتیاز سوم هم برای ایران گرفته شد اما بازبینی صحنه نشان داد که امتیاز باید به لهستان برسد. مسابقه ۴-۲ شد و لهستان با یک آبشار محکم توانست امتیاز پنجم را هم بگیرد. سرانجام آبشار محمد موسوی امتیاز سوم را برای ایران به همراه آورد تا فاصله زیاد نشود. در سرویس بعدی، دفاع خوب روی تور از لهستانی ها امتیاز ششم این تیم را ثبت کرد.

لهستان که یک امتیاز دیگر گرفت، کواچ درخواست وقت استراحت کرد تا تیمش را راهنمایی کند. اما لهستانی ها پس از وقت استراحت هم سوار بر بازی شدند و دو امتیاز متوالی گرفتند. امتیاز ششم زمانی برای ایران ثبت شد که بازیکن لهستان سرویس خود را به بیرون زد. اشتباه میرزاجانپور که باعث شد پای او روی خط برود، امتیاز دهم لهستان را ثبت کرد. اما ایران پس از آن یک امتیاز گرفت. سرویس را هم فرهاد قائمی زد که توپ او روی خط نشست و امتیاز هشتم ایران ثبت شد. قائمی اما برای زدن سرویس بعدی دچار اشتباه مبتدیانه ای شد و پایش روی خط رفت تا امتیاز یازدهم به لهستان داده شود.

ایران امتیاز بعدی را گرفت و سامان فائزی سرویس بعدی را زد. لهستانی ها توپ برگشتی را به امتیاز دوازدهم خود تبدیل کردند تا فاصله دو سه امتیازی با ایران را از دست ندهند. سرویس بعدی را بازیکن لهستان زد که توپ برگشتی دوباره به لهستانی ها رسید و بازیکن این تیم توپ را به تور زد. امتیازهای ایران ۲ رقمی شد. سرویس بعدی را ایران زد و در توپ برگشتی میرزاجانپور امتیاز یازدهم را گرفت.

فاصله امتیاز ایران با لهستان به یک امتیاز رسید و این فاصله تا امتیاز ۱۴ – ۱۳ ادامه دار بود. اما لهستان امتیاز پانزدهم را گرفت و دوباره فاصله به دو امتیاز رسید. سعید معروف با یک پاس زیباتوپ را به فائزی رساند و او با یک ضربه محکم امتیاز چهاردهم را گرفت. البته لهستان خیلی زود امتیاز شانزدهم را گرفت و وقت فنی دوم هم گرفته شد.

با از سر گیری مسابقه، لهستان نتیجه را ۱۸ – ۱۵ کرد و کواچ وقت استراحت گرفت. لهستانی‌ها با شروع مسابقه فاصله را به ۴ امتیاز رساندند. اما ایران سریع جبران کرد و امتیاز شانزدهم را گرفت. پس از آن هم  یک ضربه دقیق و آرام از امیر غفور، امتیاز هفدهم را به همراه داشت.

لهستان مجددا توانست فاصله را زیاد کند. آن ها با چند حرکت خوب و بدون نقص، ۲۲ امتیازی شدند و ایران همچنان در امتیاز ۱۷ باقی مانده بود. اما ایران امتیاز ۱۸ را گرفت و کواچ هم با ایجاد دو تغییر در ترکیب تیمش، شهرام محمودی و مهدی مهدوی را به زمین فرستاد تا شرایط را عوض کند. اما ایران با اینکه یک امتیاز گرفت، اما خیلی زود امتیاز را پس داد تا فاصله روی ۴ امتیاز باقی بماند. مسابقه ۲۳ – ۱۹ بود که لهستان امتیاز بعدی را هم گرفت و حالا برای گرفتن ست اول فقط یک امتیاز می خواست.

لهستان سرویس خود را به بیرون زد و ایران ۲۰ امتیازی شد اما فاصله زیاد بود و ایران برای گرفتن این ست کار سختی داشت. سرویس میرزاجانپور در برگشت تبدیل به امتیاز ۲۵ لهستانی ها شد تا این تیم ست اول را به نام خود ثبت کند.

 

ست دوم

ایران ست دوم را هم خوب شروع نکرد. لهستانی‌ها که در خانه شان مسابقه می دادند، مسلط تر از ایران بودند و مثل ست اول، کار را قدرتمندانه شروع کردند. آن ها در این ست هم اجازه ندادند ایران پیش بیفتد و سعی می کردند فاصله دو یا سه امتیازی را هر طور شده حفظ کنند. وقت استراحت اول که گرفته شد، ایران ۶-۸ از حریف عقب بود. با شروع مسابقه، حرکت خوب قائمی و ضربه آرام او امتیاز هفتم را برای ایران ثبت کرد. اما لهستان باز هم با یک آبشار محکم توانست امتیاز بگیرد و فاصله دو امتیازی را حفظ کند.

سرویس لهستانی‌ها توسط بازیکنان ایران تبدیل به امتیاز شد اما لهستان هم سرویس ایران را به سود خود به پایان رساند. لهستانی‌ها هر طور که بود فاصله دو سه امتیازی را حفظ کردند و مسابقه ۱۳ – ۱۱ شد. این تیم می توانست  امتیاز چهاردهم را هم بگیرد که پای بازیکن آن ها روی خط رفت و امتیاز دوازدهم به ایران رسید. لهستان اما اجازه نداد فاصله کمتر از یک امتیاز شود و امتیازهای ۱۴ و ۱۵ را هم گرفت. اشتباه بازیکن لهستان در زدن سرویس، امتیاز سیزدهم ایران را ثبت کرد و پس از آن هم ایران امتیاز بعدی را گرفت. دوباره فاصله به یک امتیاز رسید.

فرهاد قائمی سرویس ایران را زد و پای او روی خط رفت تا امتیاز بعدی به لهستان برسد. لهستان به خوبی بازی را کنترل می کرد و وقت استراحت دوم هم که گرفته شد، این تیم سه امتیاز ایران جلو بود. آن ها با امتیاز ۱۹ – ۱۶ وقت استراحت را شروع کردند. اما با شروع مسابقه سرویس لهستان خراب شد و امتیاز هفدهم ایران به ثبت رسید. ایران مثل همیشه روحیه جنگندگی نداشت و لهستان آرام آرام به امتیازهای پایانی این ست نزدیک می شد. لهستان به امتیاز ۲۲ رسید و ایران همچنان ۱۸ امتیازی بود.

لهستان که امتیاز ۲۳ را گرفت، سعید معروف دوباره وارد زمین شد. ایران امتیاز ۲۰ را با ضربه محکم امیر غفور گرفت. امتیاز ۲۱ هم برای ایران ثبت شد و فرهاد قائمی سرویس زد. توپ او توسط لهستانی ها دریافت شد اما در برگشت، ضربه میرزاجانپور به اوت رفت که ایران تقاضای ویدئو چک کرد. امتیاز به ایران داده شد و فاصله به یک امتیاز رسید؛ ۲۳ – ۲۲٫

مربی لهستان درخواست وقت استراحت کرد. اما لهستان فقط دو امتیاز دیگر می خواست و اولین امتیازش را خیلی زود گرفت. سرویس لهستانی ها هم به امتیاز ۲۵ این تیم تبدیل شد تا ست دوم هم به نام لهستان ثبت شود.

 

,والیبال

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spy

پیشنهاد ما

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶ زمان واریز یارانه آذر ۹۶ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *