خانه » سینما » گزارش حضور حدیث فولادوند و رامبد شکرابی در دورهمی


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

گزارش حضور حدیث فولادوند و رامبد شکرابی در دورهمی

گزارش حضور حدیث فولادوند و رامبد شکرابی در دورهمی

گزارش حضور حدیث فولادوند و رامبد شکرابی در دورهمی

حدیث فولادوند و رامبد شکرابی در دورهمی حضور یافته اند که در ادامه گزارش آن را می خوانید

گزارش حضور حدیث فولادوند و رامبد شکرابی در دورهمی,،فانجو,حدیث فولادوند و رامبد شکرابی در دورهمی,دانلود دورهمی حدیث فولادوند و رامبد شکرابی,حدیث فولادوند در در دورهمی,رامبد شکرابی در در دورهمی

 

برنامه دورهمی که کاری بسیار موفق از مهران مدیری است در شب گذشته مهمانان ویژه ای داشت . حضور یک خواننده پاپ جوان کشورمان به همراه زوج هنرمند به زیبایی های این برنامه افزود و بینندگان زیادی را پای تلویزیون نشاند.

برنامه «دورهمی»، شامگاه شنبه ۳۰ مرداد میزبان رامبد شکرآبی و حدیث فولادوند، زوج بازیگر تلویزیون و سینمای ایران بود.

مهران مدیری در گفت و گو با این دو بازیگر، از زندگی خصوصی شان، مفهوم و معنای عشق و دلیل کم کاری آنان سوال کرد.

نخستین پرسش مجری «دورهمی» در باره چگونگی ازدواج این دو بازیگر بود که رامبد شکرآبی در پاسخ گفت:«واقعا نفهمیدم چی شد؟ قبل از آن با هم در چند پروژه کار کرده بودیم، اما وقتی ارتباطات بیشتر شد، به نظرم آمد می توانیم زندگی مشترکی داشته باشیم.»

حدیث فولادوند در تکمیل صحبت های همسرش افزود:«رامبد هفت سال پیش فیلمی ساخت که من در آن بازی کردم. آن جا بود که به این تصمیم رسیدیم.»

«درخواست ازدواج چگونه مطرح شد؟»، پرسش بعدی مهران مدیری بود که فولادوند در پاسخ گفت:«رامبد ابتدا از این گفت که خیلی دوست دارد به خارج سفر کند و وسایل خونه اش را از یک کشور دیگر بیاورد و من قبول نکردم و گفتم وقتی تولید داخلی هست، چرا این کار را بکنیم؟ و باید از اقتصاد کشور حمایت کنیم و …»

با این پاسخ بود که مدیری با خنده گفت که این عجیب ترین خواستگاری بوده است که در عمرش شنیده، چرا که با بحث حمایت از تولید داخلی و این جور چیزها شروع شده است.

در ادامه از این زوج بازیگر خواسته شد تا تعریف خودشان از عشق را بازگو کنند که از نظر حدیث فولادوند، عشق آن چیزی بود که به انسان آرامش بدهد و از نظر شکرآبی عشق به معنای دوست داشتن زیاد بود.

مجری «دورهمی» در ادامه از دلیل دوری این دو هنرمند از سینما و تلویزیون پرسید که رامبد شکرآبی در پاسخ گفت:«ما مدتی تهران نبودیم و این ما را کمی از کار دور کرد. حالا هم که چند سال است تهران آمده ایم، هنوز شاید خیلی ها فکر می کنند هنوز شمال هستیم. هر چند من سه سال سر سریال «معمای شاه» بودم و خیلی بیکار هم نبودم.»

اما پاسخ حدیث فولادوند به این پرسش صریح تر بود:«من دلیلش را نمی دانم. ما سال ۸۹ ازدواج کردیم و رفتیم شمال. اما ۹۱ هم برگشتیم و از آن به بعد پیشنهاد ها به نسبت گذشته بسیار کم شد. البته چون قبل از آن من چند کار نه چندان خوب داشتم، در انتخاب هایم بیشتر احتیاط می کنم که در کم کاری ام تاثیر دارد. در این میان ضرب المثل «نو که بیاد به بازار، کهنه میشه دل آزار» را هم نباید فراموش کرد.»

در ادامه شکرآبی هم گفت:«شاید یک دلیلش این باشد که من و حدیث خیلی اهل ارتباط برقرار کردن نیستیم. یعنی اگر من خودم بفهم مثلا مهران مدیری کاری را به دست گرفته است، سعی می کنم خیلی دور و بر او نروم تا فکر نکند برای گرفتن نقش می خواهم خودم را بچسبانم.»

این گفت و گو با پرسش ها و پاسخ های مربوط به زندگی شخصی و خصوصیات روحی این زوج هنری ادامه پیدا کرد و با اهدای یک قرآن قدیمی از طرف حدیث فولادوند به موزه برنامه «دورهمی» به پایان رسید.

 

گزارش حضور حدیث فولادوند و رامبد شکرابی در دورهمی

منبع: گهر

گزارش حضور حدیث فولادوند و رامبد شکرابی در دورهمی,،فانجو,حدیث فولادوند و رامبد شکرابی در دورهمی,دانلود دورهمی حدیث فولادوند و رامبد شکرابی,حدیث فولادوند در در دورهمی,رامبد شکرابی در در دورهمی

پیشنهاد ما

دانلود تیزر فصل سوم سریال شهرزاد

دانلود تیزر فصل سوم سریال شهرزاد

دانلود تیزر فصل سوم سریال شهرزاد دانلود تیزر فصل سوم سریال شهرزاد به تازگی تیزر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *