خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » گروگان گیری خانواده عروس توسط تازه داماد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

گروگان گیری خانواده عروس توسط تازه داماد

گروگان گیری خانواده عروس توسط تازه داماد

گروگان گیری خانواده عروس توسط تازه داماد

گروگان-گیریfunjoo.ir-

 

در جریان یک جنایت هولناک خانوادگی، تازه داماد با سلاح کمری وارد خانه پدرزنش شد و همه اعضای این خانواده حتی نوعروس اش را به گروگان گرفت.

هنگامی که مأموران پلیس برای نجات گروگان ها، خانه را به محاصره درآورده بودند، تازه داماد به گروگان ها شلیک کرد و بعد هم به زندگی خود پایان داد.

گروگان گیری
گروگان گیری تازه داماد در غرب تهران

او شنیده بود نوعروس تصمیم دارد با صلاحدید خانواده اش از او طلاق بگیرد.این گروگانگیری از صبح پنجشنبه با ورود تازه داماد مسلح به خانه آغاز شد و نوعروس همراه پدر، مادر و خواهرش در چنگ این جوان خشمگین به اسارت درآمدند تا اینکه مادر خانواده در فرصتی توانست از چنگ داماد فرار کند. او بلافاصله با مرکز فوریت های پلیسی شهریار تماس گرفت و کمک خواست.

پس از اعلام این خبر، تیمی از مأموران انتظامی همراه با کارآگاهان روانه محل واقعه شدند و پس از استقرار در اطراف خانه مورد نظر، با بلندگو به صابر (تازه داماد انتقامجو) اخطار دادند که در خانه را باز کند تا گروگان ها آزاد شوند. اما پاسخی از داخل نشنیدند.

کارآگاهان می دانستند که نوعروس پس از آنکه به عقد پسرخاله اش صابر درآمد، متوجه عصبی بودن و رفتارهای غیرعادی تازه داماد شده و حتی چند روز پیش از گروگانگیری نیز شاهد بوده که این جوان پس از درگیری با پدر خود او را با اسلحه تهدید به قتل کرده است.

همین رفتارهای عصبی سبب شده بود تردیدهایی برای خانواده نوعروس در مورد زندگی زناشویی دختر و دامادشان پیش آید و تصمیم بگیرند به این وصلت پایان دهند.

داماد خشمگین نیز با اطلاع از این تصمیم، پس از برداشتن سلاح کمری اش به خانه پدرزنش رفته و همه اعضای خانواده او را به گروگان گرفته بود. در حالی که محل حادثه تحت محاصره بود کارآگاهان چندبار با بلندگو به تازه داماد اخطار کردند تا در را باز کند اما جوابی نشنیدند تا اینکه صدای شلیک چند گلوله از داخل خانه شنیده شد.

از سوی دیگر مأموران به سرعت و با دشواری در خانه را گشودند و به محض ورود به سالن پذیرایی با صحنه هولناکی روبه رو شدند.

تازه داماد پس از شلیک به پدرزن ۶۵ ساله اش (غلام) و به نوعروس و خواهر کوچک او، گلوله ای هم به خودش شلیک کرده بود.

اجساد خونین پدر خانواده و تازه داماد روی زمین افتاده و هر دو کشته شده بودند.

اما فاطمه (نوعروس) و خواهرش بسختی زخمی شده و کف اتاق قرار داشتند. دو خواهر بسرعت به بیمارستان انتقال یافتند اما نوعروس هم به علت خونریزی شدید جان سپرد. بنابراین از اعضای خانواده فقط مادر نوعروس با گریختن از صحنه گروگانگیری سالم مانده بود.

سرهنگ منصور خدادادی رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران ضمن اعلام خبر مرگ نوعروس که چهارساعت برای زنده ماندن تلاش کرده بود، گفت:انگیزه اصلی این واقعه خونبار به اختلافات پیش آمده بین تازه داماد با نامزد عقدکرده و پدر این دختر بستگی داشته که متأسفانه به علت واکنش هیجانی داماد این جنایت هولناک رخ داده است.
گروگان گیری خانواده عروس توسط تازه داماد

 

گروگان گیری خانواده عروس توسط تازه داماد

منبع: نمکستان

گروگان گیری خانواده عروس توسط تازه داماد,فان جو,گروگان گیری , جنایت هولناک , جنایت خانوادگی , گروگانگیری در تهران , تهدید با اسلحه , جنایت در غرب تهران , داماد گروگان , جنایت جدید در تهران ,

پیشنهاد ما

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *