خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » گرفتن سلفی با رامبد جوان در یکی از دانشگاه های کشور ممنوع شد!!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

گرفتن سلفی با رامبد جوان در یکی از دانشگاه های کشور ممنوع شد!!

گرفتن سلفی با رامبد جوان در یکی از دانشگاه های کشور ممنوع شد!!

گرفتن سلفی با رامبد جوان در یکی از دانشگاه های کشور ممنوع شد!!

گرفتن سلفی با رامبد جوان در یکی از دانشگاه های کشور ممنوع شد!!, فان جو, حاشیه های حضور رامبد جوان در دانشگاه, حاشیه های عکس سلفی رامبد جوان در دانشگاه, رامبد جوان, سخنرانی رامبد جوان در دانشگاه, سلفی با رامبد جوان در دانشگاه, ممنوع شدن عکس سلفی با رامبد جوان در دانشگاه, گرفتن عکس سلفی با رامبد جوان, دنیای بازیگران

عکس سلفی رامبد جوان

در یکی از دانشگاه های کشور در یک اقدام عجیب گرفتن عکس سلفی با رامبد جوان توسط دانش آموزان ممنوع العام شد که با واکنش تند رامبد جوان همراه بود.

گرفتن عکس سلفی با رامبد جوان در یکی از دانشگاه های کشور با حاشیه هایی همراه بود.

رامبد جوان که برای برنامه نگاه فلسفی به طنز در جمع دانشجویان یکی از دانشگاه های کشور حضور پیدا کرده بود با ممنوع شدن عکس سلفی با رامبد جوان توسط مسئولان دانشگاه همراه شد.

به پیشنهاد یکی از دانشجویان از رامبد جوان خواسته شد تا با دانشجویان عکس سلفی بگیرد، اما این اقدام با برخورد عوامل دانشگاه مواجه شد.

در ادامه مراسم گوشی‌ها را از دانشجویان گرفتند و از آنها خواستند تا برای گرفتن عکس با رامبد جوان به بیرون از سالن بروند که این اقدام با اعتراض برخی از دانشجویان روبرو شد.

این بازیگر نیز ضمن انتقاد از این برخورد، اظهار کرد:

روحیه جوانانه و غیرجوانانه با هم متفاوت است و متاسفانه روحیه جوانی در بین مدیران وجود ندارد و موجب چنین برخوردهایی می‌شود.

وی پس از این اتفاق برنامه را خاتمه داد و سالن را ترک کرد.

 

گرفتن سلفی با رامبد جوان در یکی از دانشگاه های کشور ممنوع شد!!

نگین جنوب

گرفتن سلفی با رامبد جوان در یکی از دانشگاه های کشور ممنوع شد!!, فان جو, حاشیه های حضور رامبد جوان در دانشگاه, حاشیه های عکس سلفی رامبد جوان در دانشگاه, رامبد جوان, سخنرانی رامبد جوان در دانشگاه, سلفی با رامبد جوان در دانشگاه, ممنوع شدن عکس سلفی با رامبد جوان در دانشگاه, گرفتن عکس سلفی با رامبد جوان, دنیای بازیگران

پیشنهاد ما

تجاوز گروهی به دختر نوجوان + پیدا شدن بدن عریان دختر

تجاوز گروهی به دختر نوجوان + پیدا شدن بدن عریان دختر تجاوز گروهی به دختر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *