خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » گاف عجیب سرپرست تیم ملی در برنامه زنده تلویزیونی!

گاف عجیب سرپرست تیم ملی در برنامه زنده تلویزیونی!

گاف عجیب سرپرست تیم ملی در برنامه زنده تلویزیونی!

اخبار,اخبار ورزشی ,جام ملت های آسیا

ویلیامز در بازی ایران و بحرین، داور چهارم بوده؟

سرپرست تیم ملی در جام ملت ها اظهارنظر عجیبی در مورد اعتراض ایران به داور استرالیایی انجام داد.

 برخی رسانه ها مدعی شدند که مسئولان ایران به خوبی در مورد انتخاب داور استرالیایی برای دیدار ایران و عراق فضا را مدیریت نکرده و مانع انتخاب وی نشدند و برخلاف ادعای خود، اعتراضی به این مسئله نداشته اند.

مهدی محمد نبی سرپرست تیم ملی پس از بازگشت به ایران در یک برنامه تلویزیونی مدعی شد که ایران به خاطر مسائلی که در بازی ایران و بحرین بوجود آمد، نسبت به انتخاب داور استرالیایی برای بازی با عراق اعتراض کرد اما کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد از آنجا که ویلیامز در بازی ایران و بحرین، داور چهارم بوده، مشکلی برای قضاوت به عنوان داور وسط در بازی با عراق ندارد.

نبی در حالی در برنامه زنده تلویزیونی این اظهارات را انجام داد که ویلیامز داور وسط بازی ایران و بحرین بوده و عجیب است که چطور سرپرست تیم ملی در جریان این مسئله قرار نداشته و همین گاف نیز این شائبه را ایجاد کرده که احتمالا ایران اعتراضی به این مسئله نداشته است.

بازی ایران و بحرین, تیم ملی, اخبار, جام ملت های آسیا, اخبار ورزشی, تیم ملی فوتبال ایران, سایت اخبار ورزشی, اخبار ورزشی فوتبال

منبع:فان جو،اخبار ورزشی – نامه,

پیشنهاد ما

عروسی حامد نیک پی,ازدواج حامد نیک پی,حامد نیک پی,افسانه و حامد نیک پی,عقد حامد نیک پی,مراسم عروسی حامد نیک پی,فیلم عروسی حامد نیک پی,دانلود,دانلود فیلم

عروسی حامد نیک پی و همسرش افسانه +فیلم عروسی نیک پی

عروسی حامد نیک پی و همسرش افسانه +فیلم عروسی نیک پی عروسی حامد نیک پی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *