خانه » اخبار روز » کیفیت پایین پخش تلویزیونی و جای خالی بانوان

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

کیفیت پایین پخش تلویزیونی و جای خالی بانوان

کیفیت پایین پخش تلویزیونی و جای خالی بانوان

کیفیت پایین پخش تلویزیونی و جای خالی بانوان

 

تیم اجرایی والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان امشب در اولین بازی خانگی خود در رقابت های لیگ جهانی ۲۰۱۵، براحتی هر چه تمام تر و با حمایت کم نظیر هواداران خود آمریکا را مقتدارنه به تسلیم واداشت.

 

اما علارغم همه ی زیبایی های این مسابقه، جای خالی بانوان خبرنگار و عکاس که سال گذشته حضور موثری در این بازی های خانگی ایران داشتند کاملا حس می شد و در شرایطی که مسئولان فدراسیون والیبال ایران به جهت فشارهای فدراسیون جهانی در چندماه گذشته بدنبال لغو محرومیت هواداران زن برای ورود به سالن بودند، جلوگیری از ورود بانوان خبرنگار و عکاس به رقابت های امسال ، بسیار تصمیم عجیبی به نظر می رسد. همچین جایگاه خبرنگاران نظم همیشگی را نداشت و افراد متفرقه زیادی در آن حضور داشتند.

 

علاوه بر آن در پخش زنده دیدار امشب بارها شاهد قطعی صدای سالن و گزارشگر بازی بودیم و همچنین کارگردانی و زاویه پخش تصاویر این مسابقه نیز رضایت بخش نبود و به نظر می رسید نمایش تبلیغات اطراف زمین بیشتر از پخش خود بازی مورد توجه قرار گرفته است. که البته با توجه به کلاس بالای رقابت های معتبری چون لیگ جهانی، امیدواریم این کاستی ها در رقابت ها پیش رو بر طرف شده و والیبال ایران بتواند در تمامی زمینه ها نمره قبولی بگیرد.

 

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

پوتین, پوتین در ایران, پوتین در تهران, سفر پوتین به تهران, سفر پوتین به ایران, ورود پوتین به ایران, دیدار پوتین با رهبر, عکس دیدار پوتین با رهبر, جزییات دیدار پوتین با رهبر, تصاویر دیدار پوتین با رهبر, آیت الله خامنه ای, پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس دیدار پوتین و آیت الله خامنه ای, پوتین و خامنه ای, رهبر انقلاب,

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عکسهای پوتین با رهبر انقلاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *