خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » مطالب خواندنی » کشف گونه جدیدی از پستانداران + عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

کشف گونه جدیدی از پستانداران + عکس

این خفاش با نقش های زیبای بدنش، خال های زرد کمرنگ و نوارهایی روی پوست مشکی تیره خود، در چمنزارهای سودان جنوبی زندگی می کند و باعث شگفتی محققان شده است.

به گزارش افکارنیوز، محققان در جنوب سودان موفق به کشف گونه ای خفاش جدید شده اند، که به خاطر داشتن خال های زرد کمرنگ و نوارهایی روی پوست مشکی اش گونه ای منحصر به فرد محسوب می شود. این گونه حدید Niumbaha Superba نام گرفته است.

این خفاش با نقش های زیبای بدنش، خال های زرد کمرنگ و نوارهایی روی پوست مشکی تیره خود، در چمنزارهای سودان جنوبی زندگی می کند و باعث شگفتی محققان شده است.

funjoo.ir

دی آن ریدر از دانشگاه باکنل لوییزبورگ پنسیلوانیا این خفاش را در ذخیرگاه طبیعی Bangangai Game و در حین همکاری با وزارت گردشگری و حفاظت از حیات وحش سودان جنوبی کشف کرده است. یک روز عصر که وی مشغول تماشای خفاش ها در چمنزارهای صخره ای کنار برکه ای راکد بود، ناگهان متوجه این خفاش منحصر به فرد شد. وی می گوید: «من بلافاصله متوجه شدم که این خفاش می تواند کشف تمام عمر من باشد.»

در بازگشت به آمریکا، ریدر دریافت که موزه های این کشور چند گونه خفاش دارند، که در یک گونه شناخته شده مربوط به منطقه جنوب صحرای آفریقا قرار می گیرند. اما این خفاش ها از سایر خفاش های این گونه بزرگ تر و دارای جمجه ای کشیده و نقش های نواری زیبایی روی بدن خود هستند.

ریدر و همکارانش تشخیص داده اند که این خفاش ها متعلق به گونه ای خاص خود هستند، و آن را Niumbaha Superba نامیده اند. در زبان زاندی، زبان مردم آزاندی جنوب سودان که در نزدیکی جایی که این خفاش ها کشف شده اند زندگی می کنند، Niumbaha به معنای «نادر» یا «غیرعادی» است.

پیشنهاد ما

موضوع انشا در مورد دهه فجر

موضوع انشا در مورد دهه فجر برای دانش آموزان

موضوع انشا در مورد دهه فجر برای دانش آموزان موضوع انشا در مورد دهه فجر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *