خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » کاسیاس هنوز تمام نشده است


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

کاسیاس هنوز تمام نشده است

کاسیاس هنوز تمام نشده است

کاسیاس هنوز تمام نشده است

 

 

اخبار,اخبار ورزشی,ایکر کاسیاس

دروازه‌بان سابق رئال مادرید می‌گوید ایکر کاسیاس نقدهای غیرمنصفانه دریافت کرده و تصور کردن باشگاه بدون وی سخت است..

به گفته خسوس فرناندز از تیم لوانته، ایکر کاسیاس کاپیتان تیم رئال مادرید به هیچ وجه به عنوان یک دروازه‌بان درجه یک به پایان خود نرسیده است.

کاسیاس در ۱۸ ماه گذشته در دوران مربیگری ژوزه مورینیو در باشگاه رئال، بخت خوبی نداشت و عنوان دروازه‌بان اول را از دست داد. چند اشتباه بد و پیگیری داغ رئال برای خرید دیوید دخیا ستاره تیم منچستر یونایتد در فصل تابستان، باعث شده این باور بیشتر رواج پیدا کند که مسیر حرفه‌ای ورزشی درخشان کاسیاس رو به پایان است.

اما خسوس که سال‌هاست با کاپیتان اسپانیا تمرین کرده، با اطمینان می‌گوید کاسیاس هنوز هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. او به سایت گل گفت: نه! کار او تمام نشده است! موقعیت‌های خاصی در مسیر حرفه‌ای ورزشی همه اتفاق می‌افتند. کاسیاس دروازه‌بانی فوق‌العاده است و تلاش بسیاری برای رئال مادرید کرده است. همیشه روی یک خط ماندن به این مدت طولانی که او این کار را انجام داده بسیار سخت است، و این در حالی است که او در باشگاهی بازی می‌کند که همه در معرض انتقاد هستند و همه چیز زیر ذره‌بین است. کسانی بودند که تا حدودی با او غیرمنصفانه برخورد کردند، اما در نهایت باید بین بازیکن و باشگاه تصمیم گرفت.

خسوس همچنین باور دارد که اگر سرخیو راموس – که منچستریونایتد او را می‌خواهد – این تابستان باشگاه را ترک کند، مادرید بسیار متفاوت خواهد بود. با این حال او قبول دارد که هیچ بازیکنی نیست که رفتنش غیرممکن باشد. این بازیکن ۲۷ ساله گفت: تصور کردن اینکه راموس نباشد سخت است. او نمادی برای رئال مادرید است و تلاش خیلی زیادی برای باشگاه کرده. او شخصیت و بخشی مهم از این باشگاه است. اما در پایان فوتبال همین طور است و هیچ کس ابدی نیست. این اتفاق برای بازیکنان دیگر هم افتاده و در نهایت تصمیم رسمی باید توسط خود بازیکن و باشگاه گرفته شود.

خسوس انکار می‌کند که احساس می‌کرد باید جای کیلور ناواس بعد از انتقالش به سانتیاگو برنابئو را می‌گرفت. او می‌گوید: من شخصا آن فشار را احساس نکردم. سعی کردم کارم را به بهترین نحو ممکن و بدون در نظر گرفتن اینکه چه کسی قبلا آنجا بوده انجام دهم. بعد شرایط عوض شد ولی فکر نمی‌کنم فقط به خاطر آن بوده باشد. ناواس فصل فوق‌العاده‌ای در لوانته داشت. از یک سال تا سال بعد چیزهای بسیاری تغییر می‌کنند. کیلور دروازه‌بان خوبی است و میراث خیلی خوبی در لوانته داشته است.

خسوس اصرار دارد که مشتاق آینده و فصل دوم با باشگاه فعلی خود است. او می‌گوید: آینده من لوانته است. یک سال از قرارداد من باقی مانده و بسیار هیجان‌زده هستم. اگر آن موقع قراردادی پیش آمد که هم برای من و هم برای باشگاه سودمند بود، آن وقت خواهیم دید، همانطور که هر بازیکن دیگری بود هم آن را در نظر می‌گرفت. اما تمرکز من روی لوانته است.
اخبار ورزشی – مهر

 

پیشنهاد ما

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش چند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *