خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » کار شیطانی پسر جوان بندری بر سر ۴ دختر تهرانی


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

کار شیطانی پسر جوان بندری بر سر ۴ دختر تهرانی

کار شیطانی پسر جوان بندری بر سر ۴ دختر تهرانی

کار شیطانی پسر جوان بندری بر سر ۴ دختر تهرانی

 

روز گذشته رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری خواستگار قلابی که در بندر گز ساکن بود و در تهران مرتکب کلاهبرداری شده بود، خبر داد.

رئیس پایگاه سوم پلیس Police آگاهی تهران بزرگ، گفت: پرونده شکایت شهروندی مبنی بر کلاهبرداری به این پایگاه ارجاع که شاکی در اظهارات خود بیان داشت: با کلاهبردار از طریق شبکه های اجتماعی آشنا و پس از مدتی مکالمه و گفت و گو و ادامه آشنایی، پیشنهاد ازدواج از متهم طرح و پس از جلب اعتماد وی، از شاکی تقاضا می کند که تصویری از تمامی زیورآلات برای رویت مادرش ارسال کند که پس از آن متهم مدعی شده بود که مورد پسند مادرش واقع شده است.

وی افزود: متهم متعاقب این موضوع به بهانه قالب گیری و تعمیر زیور آلات پیشنهاد ملاقات حضوری می دهد و شاکی با کلیه زیورآلات در محل قرار حاضر و کلیه اموال خود را تحویل کلاهبردار می دهد. متهم به بهانه پاسخ گویی به تلفن از شاکی جدا و کیف خود را به مالباخته می دهد. وی که کیف کلاهبردار در دست او بود مدتی منتظر متهم می شود ولی پس از گذشت مدت طولانی، وی باز نمی گردد.

این مقام مسئول با اشاره به انجام تحقیقات پلیسی و شناسایی محل سکونت کلاهبردار بیان داشت: متهم که در بند گز سکونت داشت و برای کلاهبرداری به تهران آمده بود؛ طی هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات غافگیرانه در آن شهر دستگیر و در بازجویی اولیه علاوه بر قبول بزه انتسابی به ۴ فقره کلاهبرداری دیگر نیز اعتراف کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد

 

کار شیطانی پسر جوان بندری بر سر ۴ دختر تهرانی

پیشنهاد ما

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+)

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) پس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *