خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » چه کسی دستمزد میلیاردی ابراهیمی را می‌دهد؟


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

چه کسی دستمزد میلیاردی ابراهیمی را می‌دهد؟

چه کسی دستمزد میلیاردی ابراهیمی را می‌دهد؟

چه کسی دستمزد میلیاردی ابراهیمی را می‌دهد؟

 

اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه استقلال

امید ابراهیمی هافبک فصل گذشته استقلال یکی از مهمترین مهره های بازار نقل و انتقالات به شمار می‌ رود.

ابراهیمی که فصل گذشته گران ترین قرارداد را در بین بازیکنان استقلال داشته است، به دلیل بدقولی های مکرر مجموعه استقلال به صرافت جدایی از جمع آبی‌پوشان افتاده است. اما وی در فهرست بازیکنان مدنظر پرویز مظلومی هست و تماس های مکرری با وی گرفته شده است.

این هافبک اهل نکا که قصد بازگشت به سپاهان را داشت، برای حضور در جمع زردپوشان با مانع جدی روبه‌رو است؛ اینکه ظاهرا سپاهان قصد پرداخت مبلغ مورد نیاز وی را ندارد. سپاهانی ها که برای خرید بازیکن با محرم نویدکیا کاپیتان باتجربه خود نیز مشورت می‌ کنند، نظر وی را گرفته اند و ظاهرا نتیجه به اینجا رسیده که ابراهیمی با رقمی پایین تر از حد انتظارش به سپاهان بیاید. در عین حال استقلال هم که نزدیک به نیمی از قرارداد فصل گذشته را به ابراهیمی بدهکار است، نمی‌ تواند این رقم را تامین کند و در عین حال قرارداد سال آینده را نیز با ابراهیمی منعقد کند.

در این شرایط دو باشگاه نفت‌تهران و فولادخوزستان مهمترین گزینه های پیش روی ابراهیمی به شمار می‌ آیند اما بعید است آنها هم این بودجه را در اختیار داشته باشند. چراکه فولاد سقف خود را مشخص کرده و به عنوان مثال حاضر به پرداخت مبلغ مورد نظر مهرداد جماعتی کاپیتان باسابقه خود نشده اند.

با توجه به سیاست کاهش هزینه ها در فوتبال ایران باید دید که ابراهیمی با کدام تیم و با چه مبلغی به توافق می‌ رسد. به جز ابراهیمی کمتر از ۵، ۶ بازیکن در لیگ هستند که داعیه دستمزد میلیاردی دارند؛ بازیکنانی که امسال باید به باشگاه هایشان تخفیف بدهند.

اخبار ورزشی – ورزش سه

 

پیشنهاد ما

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *