خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » چرا مهران رجبی دماغش را عمل نمی کند


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

چرا مهران رجبی دماغش را عمل نمی کند

چرا مهران رجبی دماغش را عمل نمی کند

چرا مهران رجبی دماغش را عمل نمی کند

 

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,برنامه ماه عکسل

مهران رجبی درباره‌ی اینکه چرا بینی خود را عمل نمی‌کند، اظهار کرد: خیلی‌ها می‌گویند بیا و دماغت را عمل کن، مشکلت حل می‌شود، اما باید بگویم به هر حال یک موقع یک چیزهایی عقیدتی است. اینکه معتقدیم همه اعضای بدن ما با یک اتفاق بر هم می‌ریزند.در بعضی موارد هم خیلی از دکترها پیشنهاد می‌کنند که بینی‌ام را عمل کنم اما من همیشه حس می‌کنم که یک چیزهایی باید لزوم داشته باشد.

برنامه «ماه عکسل» شامگاه گذشته میزبان خانمی بود که به واسطه‌ی عمل جراحی زیبایی، دچار عارضه‌ی جسمی، روحی و روانی شده بود. او در حالی که برای لحظاتی اشک ندامت ریخت، از تبعات رفتن به سمت این نوع جراحی‌ها سخن گفت.

مهران رجبی و زهره حمیدی – از بازیگران سینما و تلویزیون – هم به واسطه‌ی موضوع «ماه عکسل» که بحث جراحی زیبایی بود، در ویژه‌برنامه افطار شبکه سه حاضر شدند و مهران رجبی به این پرسش پاسخ داد که چرا بینی‌اش را عمل نمی‌کند.

احسان علیخانی در برنامه «ماه عکسل» به برخی از سوژه‌های «ماه عکسل» از جمله سوژه‌ی دومین شب از این برنامه که میزبان مهمانانی از عراق، کردستان، مشهد، یزد و مازندران بود، اشاره کرد و گفت: برخی از این سوژه‌ها قابلیت تبدیل شدن به کتاب رمان جذاب و فیلم سینمایی خوب را دارند. فیلم سینمایی خوبی که این روزها کمتر در آن قصه خوب و جذاب می‌بینیم. فیلم‌ سینمایی که دیگر در آن رویا نمی‌بینیم، قهرمان در آن نمی‌بینیم و گاهی هم لبخند در آن پیدا نمی‌کنیم.

مهران رجبی نیز درباره‌ی اینکه چرا بینی خود را عمل نمی‌کند، اظهار کرد: خیلی‌ها می‌گویند بیا و دماغت را عمل کن، مشکلت حل می‌شود، اما باید بگویم به هر حال یک موقع یک چیزهایی عقیدتی است. اینکه معتقدیم همه اعضای بدن ما با یک اتفاق بر هم می‌ریزند. در بعضی موارد هم خیلی از دکترها پیشنهاد می‌کنند که بینی‌ام را عمل کنم اما من همیشه حس می‌کنم که یک چیزهایی باید لزوم داشته باشد.

او گفت: بینی من، برای من یک برند شده است و من را با این بینی می‌شناسند، پس نیازی به این کار ندارم؛ البته یک موقع فردی در تنفسش مشکل ایجاد شده است و نیاز به جراحی دارد، اما زمانی که من مشکلی در خود احساس نمی‌کنم و با چنین مشکلاتی روبه‌رو نیستم معتقدم که نباید این جراحی را انجام دهم.

او سپس با لحنی طنز گفت: البته پیش از این تصمیم گرفته بودم دماغم را عمل کنم اما متوجه شدم که به دلیل اینکه بینی‌ام حجیم است، هزینه آن خیلی بالا می‌رود و در نتیجه صرف نظر کردم.

 

اخبار فرهنگی – ایسنا

 

پیشنهاد ما

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *