خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » پیشرفته‌ترین لباس فضانوردی جهان (+ عکس)


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

پیشرفته‌ترین لباس فضانوردی جهان (+ عکس)

پیشرفته‌ترین لباس فضانوردی جهان (+ عکس)

پیشرفته‌ترین لباس فضانوردی جهان (+ عکس) 

 به تازگی لباس فضانوردی جدیدی ساخته شده که برخلاف لباسهای فعلی، فضانوردان در شرایط بی وزنی نوعی جاذبه مصنوعی را احساس می کنند.

این فناوری جدید V2Suit نام دارد و مهمترین ویژگی آن فراهم آوردن شرایطی است که فضانوردان جاذبه شبیه سازی شده را احساس می کند.محققان آزمایشگاه دارپر در ماساچوست با حمایتهای مالی ناسا این لباس جدید را ارایه کرده اند.
به طور کلی در فضا خبری از جاذبه نیست و این مسأله می تواند لطمات جدی به سلامت فضانوردان وارد کند. اما حالا و به لطف فناوری جدیدی که توسط محققان آزمایشگاه داربر ارایه شده، فضانوردان با پوشیدن لباس V2Suit نوعی جاذبه مصنوعی و شبیه سازی را احساس می کنند و این درحالی است که سلامت آنها از بابت نبود جاذبه در امان می ماند.

تحقیقات پزشکی نشان می دهد حضور در جاذبه صفر یا اندک به ضعف استخوان و ماهیچه ها و تحلیل رفتن آنها منجر می شود. از آن گذشته ثابت شده که بینایی، سیستم ایمنی، قلب و چند عضو دیگر فضانوردان نیز دچار لطماتی می شود. اما این لباس جدید با تولید جاذبه در مقیاس شخصی بسیاری از این مشکلات را از بین می برد.

در این فناوری جدید از ژیروسکوپ متصل به چندین حسگر و نوعی ابزار داخلی استفاده شده تا مقاومت متغیر و البته واقعی نسبت به حرکات فضانورد ایجاد شود که نتیجه آن احساس سطحی از جاذبه است. محققان آزمایشگاه دارپر اعلام کرده اند که در نتیجه فضانوردان می توانند با سرعت عمل بیشتری در فضا کارهای مختلف را انجام دهند.

اخبار,اخبارعلمی,لباس جدید فضانوردان

اخبار  علمی  –

 

لباس فضانوردی جدیدی, فناوری جدید V2Suit, تحقیقات پزشکی, فناوری  علمی, لباس جدید فضانوردان, اخبار  علمی

پیشنهاد ما

بهاره رهنما, عکس بهاره رهنما, بهاره رهنما عکس, بهاره رهنما اینستاگرام, بهاره رهنما توییتر, عکس های بهاره رهنما, عکسهای بهاره رهنما, پدر بهاره رهنما, عکس پدر بهاره رهنما, بابای بهاره رهنما, عکس بابای بهاره رهنما, بهاره رهنما و پدرش, عکس بهاره رهنما و پدرش, سالروز, تولد, عکس, عاشقانه, عاشقانه خانم بازیگر معروف برای پدرش + عکس

عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + عکس

عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + عکس عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *