خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » پیروزی مقتدرانه ایران در برابر لهستان در بازی اول


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

پیروزی مقتدرانه ایران در برابر لهستان در بازی اول

پیروزی مقتدرانه ایران در برابر لهستان در بازی اول

والیبال ایران
والیبال ایران

تیم ملی والیبال ایران برای راهیابی به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال و حضور در جمع شش تیم برتر دنیا تنها پنج امتیاز از دوازده امتیاز بازی با لهستان می خواهد که امشب سه امتیاز آن را کسب کرد. ملی پوشان والیبال ایران برای تحقق این رویا باید در سه بازی پیاپی دیگر در تهران و ورشو به مصاف لهستان بروند.

به گزارش « »، به استثنای ست نخست بازی که دو تیم ایران و لهستان پر اشتباهی را ارئه دادند و مدام سرویس های بازیکنان به تور می خورد یا به بیرون می رفت، ملی پوشان ایران در سه ست بعدی فوق العاده ظاهر شدند و با نتایج ۱۶-۲۵، ۱۱-۲۵ و ۱۹-۲۵ به آسانی از سد لهستان گذشتند تا هواداران ایرانی والیبال، خیالشان از راهیابی به جمع شش تیم نهایی آسوده شود.

برتری با چهارده امتیاز اختلاف در ست سوم، اوج کار بازیکنان والیبال ایران بود. اکنون ملی پوشان والیبال ایران برای قطعی کردن حضورشان در دور نهایی لیگ جهانی والیبال، به دست کم دو امتیاز نیاز دارند؛ هرچند شاید مجوز حضور ایران در لیگ جهانی با نتیجه بازی ایتالیا و برزیل هم صادر شود.

حضور ایتالیا در گروه ایران سبب شده تا تیم سوم گروه  A هم شانس راهیابی به مرحله نهایی را داشته باشد و اکنون به یاری عملکرد ضعیف برزیل در این گروه و قرار گرفتن در قعر جدول، ایرانی ها شانس فراوانی برای حضور در مرحله نهایی دارند. دور نهایی لیگ جهانی در فلورانس ایتالیا برگزار می شود.

نتایج بازیها تا این لحظه

    ایران: ۳ {۲۳  ۲۵ ۲۵ ۲۵ }

لهستان:۱ {۲۵  ۱۶ ۱۱ ۱۹ }

امید همه ایرانیان این است که ایران مقتدانه به مرحله بعد سعود کند و به دشمنان خود ثابت کند که ایرانی در همه جا پیروز هست و خود را نمایش میدهد و اعلام حضور میکند

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج اعدام دو مرد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *