خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار ورزشی » پیروزی تراکتور در اولین حضور آسیایی / آغاز شخم‌زنی تیراختور


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

پیروزی تراکتور در اولین حضور آسیایی / آغاز شخم‌زنی تیراختور

 

تیم فوتبال تراکتورسازی موفق شد الجزیره امارات را با نتیجه سه بر یک شکست دهد.

terakhtoor(funjoo.ir).jpg

تراکتورسازی با ورزشگاهی مملو از تماشاگر به مصاف الجزیره امارات رفت. رقیب الجزیره در این مسابقه فقط ۱۱ بازیکن تراکتور نبودند؛ بلکه هوادارانی که روی سکوها حضور داشتند و با تشویق‌هایشان جو ورزشگاه را در دست گرفته بودند، رقیب اصلی الجزیره به شمار می‌رفتند. تراکتورسازی بازی را قبل از سوت شروع ، برده بود. تبریزی‌ها همان زمانی بازی را بردند که هواداران این تیم از ۷ ساعت پیش از شروع بازی، سکوهای ورزشگاه یادگار امام را پر کردند. گل دقیقه ۳۶ سید مهدی سید صالحی هم نویدی بود برای هواداران که ورزشگاه را با چهره‌های خندان ترک خواهند کرد. تراکتور نیمه اول را با همان گل سید صالحی به پایان رساند.
در نیمه دوم تراکتورسازی دوباره می‌توانست دروازه الجزیره را باز کند. تراکتورسازی در دقیقه ۵۵ توسط سید صالحی یک موقعیت خیلی خوب را از دست داد. سید صالحی در این دقیقه در حالی که می‌توانست ضربه دقیق‌تری بزند و دومین گل مسابقه را به نام خودش ثبت کند، توپ را با فاصله کمی از دروازه الجزیره به بیرون فرستاد.
اما طولی نکشید که تراکتور به گل دوم رسید. گرچه سید صالحی موقعیت خوبی را در دقیقه ۵۵ از دست داد اما جواد کاظمیان در دقیقه ۵۹ ناکامی هم‌تیمی خود را جبران کرد و گل دوم تراکتورسازی را زد. او از داخل محوطه جریمه ضربه زیبایی به توپ زد و دروازه بان الجزیره هم در گرفتن توپ ناکام بود.
تبریزی ها پس از این گل باز هم دست از تلاش برای باز کردن دروازه حریف برنداشتند. آن ها چند بار حمله کردند موقعیت هایی به دست آوردند اما نتوانستند از فرصت ها استفاده کنند.
پس از هدر رفتن چند موقعیت تراکتور، قانون نانوشته فوتبال اجرا شد و تراکتور که گل نمی‌زد، گل خورد. الجزیره در دقیقه ۷۸ دروازه تیم ایرانی را باز کرد و اختلاف را به حداقل رساند. اما تراکتوری‌ها خیلی زود گل خورده را جبران کردند و در دقیقه ۸۰ توسط مسعود ابراهیم زاده گل سوم خود را زدند. این گل روی پاس سید مهدی سید صالحی به ثمر رسید.
تراکتوری‌ها در دقیقه ۸۵ یک اخراجی‌ هم دادند. محمد ابراهیمی بازیکن تیم تبریزی در محوطه جریمه سرنگون شد اما داور حرکت او را تمارض دانست و کارت زرد دوم را هم به این بازیکن نشان داد تا تراکتوری‌ها ۵ دقیقه پایانی مسابقه را ۱۰ نفره ادامه دهند.
پیشنهاد ما

جزئیات طعنه خداداد عزیزی به سحر قریشی

جزئیات طعنه خداداد عزیزی به سحر قریشی

جزئیات طعنه خداداد عزیزی به سحر قریشی جزئیات طعنه خداداد عزیزی به سحر قریشی پیشکسوت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *