خانه » اخبار روز » پیروزی ایران بر لهستان در ماراتن نیمه‌شب

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

پیروزی ایران بر لهستان در ماراتن نیمه‌شب

پیروزی ایران بر لهستان در ماراتن نیمه‌شب 

پیروزی ایران بر لهستان در ماراتن نیمه‌شب

والیبال ایران

تیم ملی والیبال ایران در نهمین بازی خود در لیگ جهانی والیبال موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ میهمان خود لهستان را در سالن آزادی تهران شکست دهد.

سرمربی صرب تیم ملی والیبال ایران برای شروع بازی نخست خود مقابل لهستان از ترکیب همیشگی یعنی مجتبی میرزاجان‌پور، میلاد عبادی‌پور، محمد موسوی، عادل غلامی، سعید معروف، شهرام محمودی و مهدی مرندی (لیبرو) استفاده کرد. بازی با سرویس بازیکنان لهستان که البته به تور خورد، شروع شد. بازیکنان تیم ایران با حمایت تماشاگران خودی و سرویس‌های هدفداری که به زمین حریف زدند در ست نخست تیم برتر میدان بودند به‌طوری که هر دو وقت استراحت فنی در امتیازهای ۸ بر ۵ و ۱۶ بر ۱۳ به‌سود بازیکنان ایران به دست آمد. مصدومیت مجتبی میرزاجان‌پور در این ست و انتقال او به رختکن،‌ مهم‌ترین اتفاق بود. فرهاد قائمی جای او را در ادامه بازی گرفت. ست اول با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به‌سود شاگردان کواچ تمام شد.

تیم لهستان، ست دوم را بسیار بهتر شروع کرد و در همان ابتدا ۳ بر صفر از ایران پیش افتاد. حملات بازیکنان لهستان در این ست مؤثرتر از بازیکنان ایران بود و علاوه بر این آنها توانستند دفاع روی تور خوبی مقابل اسپک‌های مهاجمان ایران انجام دهند. بازیکنان ایران در این ست ۲۱ امتیاز از حمله، ۶ امتیاز از دفاع، ۴ امتیاز از سرویس و ۱۷ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند. بازیکنان لهستان نیز  ۲۶ امتیاز از حمله، ۵ امتیاز از دفاع و ۱۳ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به دست آوردند. این ست با نتیجه ۲۳ بر ۲۵ به‌سود لهستان تمام شد.

در ست سوم، دفاع خوب بازیکنان لهستان کنار اشتباهات پرشمار شاگردان کواچ دست به دست هم داد تا نتیجه ست ۲۵ بر ۲۱ به‌سود تیم لهستان رقم بخورد. لهستانی‌ها در این ست به‌خوبی از توپ‌های برگشتی استفاده کردند.

در ست چهارم، مجتبی میرزاجان‌پور به جای خود برگشت و فرهاد قائمی به نیمکت ذخیره‌ها اضافه شد. با بازگشت او قدرت حملات ایران به‌مراتب بیشتر شد و با رسیدن دریافت‌های اول مناسب‌تر به دست سعید معروف در برخی موارد، مهدی مهدوی، امتیازات بیشتری از حمله نصیب بازیکنان ایران شد. نتیجه این ست یک‌طرفه و جذاب، ۲۵ بر ۱۶ به‌سود ایران شد.

در ست پنجم دو تیم پابه‌پای هم امتیاز گرفتند. گزارشگر تلویزیون لهستان که در سالن آزادی حضور داشت بارها به جو این سالن اشاره کرد و گفت که تیمش در یک جهنم واقعی بازی می‌کند. فریادهای معروف بر سر داور دوم این بازی که اصرار داشت او باید سر جای خودش حضور داشته باشد و با سرمربی حریف صحبت نکند از صحنه‌های دیدنی این بازی بود. تیم ملی ایران در این ست با نتیجه ۱۵ بر ۱۱ برنده شد تا  تعداد پیروزی‌هایش به ۵ مقابل ۴ شکست برسد.

تیم ملی والیبال ایران در بازی دوم خود مقابل لهستان از ساعت ۲۱ روز یکشنبه به مصاف این تیم می‌رود.

 

,-,پیروزی,ایران,بر,لهستان,در,ماراتن,نیمه‌شب

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

پوتین, پوتین در ایران, پوتین در تهران, سفر پوتین به تهران, سفر پوتین به ایران, ورود پوتین به ایران, دیدار پوتین با رهبر, عکس دیدار پوتین با رهبر, جزییات دیدار پوتین با رهبر, تصاویر دیدار پوتین با رهبر, آیت الله خامنه ای, پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس دیدار پوتین و آیت الله خامنه ای, پوتین و خامنه ای, رهبر انقلاب,

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عکسهای پوتین با رهبر انقلاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *