خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » پیراهن شماره ۹ بارسلونا به نام لوئیز سوارز


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

پیراهن شماره ۹ بارسلونا به نام لوئیز سوارز

پیراهن شماره ۹ بارسلونا به نام لوئیز سوارز

به نظر می رسد انتقال لوئیز سوارز به مرحله نهایی خود رسیده است و این بازیکن با ۶۳ میلیون پوند در فصل آینده در جمع آبی اناری ها به میدان خواهد رفت.

بر این اساس یک فروشگاه ورزشی در بارسلونا در اقدامی جسورانه پیراهن بارسلونا که نام لوئیس سوارز روی آن نقش بسته است را در معرض فروش قرار داده  تا نخستین مکانی باشد که پیراهن این ستاره اروگوئه ای را خواهد فروخت.

پیراهن شماره 9بارسلونا به نام لوئیزسوارز
پیراهن شماره ۹بارسلونا به نام لوئیزسوارز

در این تصویر نشان داده شده است که سوارز پیراهن شماره ۹ کاتالان ها را بر تن خواهد کرد و با این شرایط آلکسیس سانچس که فصل گذشته شماره ۹ بارسا را می پوشید به احتمال فراوان از این تیم جدا خواهد شد.

پیراهن شماره ۹ بارسلونا ,گاز گرفتن در فوتبال ,زمین فوتبال مهاجم اروگوئه , لوئیس سوارز ,اخبار ورزشی, فروشگاه ورزشی در بارسلونا , آلکسیس سانچس ,پیراهن بارسلونا ,پیراهن شماره ۹بارسلونا به نام لوئیزسوارز درمعرض فروش

منبع :

پیشنهاد ما

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش چند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *