خانه » اخبار روز » پشت صحنه مذاکرات هسته‌ای +تصاویر


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

پشت صحنه مذاکرات هسته‌ای +تصاویر

پشت صحنه مذاکرات هسته‌ای +تصاویر

پشت صحنه مذاکرات هسته‌ای +تصاویر

وزیر خارجه فرانسه در بخشی از مستند فرانس ۲۴ در جمع هیئت مذاکره کننده هسته ای کشورش می گوید: امروز یکشنبه ۱۲ ژوئیه است و پیش بینی می کنم امشب توافق انجام می‌شود.

شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ در مستندی به پشت صحنه مذاکرات هسته ای ایران و کشورهای ۱+۵ پرداخت.

در بخشی از این مستند لوران فابیوس طی یکی از سفرهای خود به وین محل برگزاری مذاکرات در داخل هواپیما می‌گوید همواره با هیئت مذکرات فرانسه در تماس است و گاه با همتایان خود مستقیما تماس می‌گیرد. وی همچنین از موضع سختگیرانه فرانسه در مذاکرات دفاع می کند.

 مذاکره کننده هسته ای ,  پشت صحنه , مذاکرات , هسته‌ای , فرانس  , فدریکا موگرینی  , وزیر خارجه فرانسه

در ادامه فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا  در هتل کوبورگ در حالی که متن مذاکرات را مطالعه می‌کند به این شبکه می‌گوید طی شب متن توافق پیش رو را مطالعه می‌کند و برای نشست‌های روز بعد آماده می شود.

همچنین نشست داخلی هیئت فرانسوی با فابویس لحظاتی به تصویر کشیده می‌شود، فابیوس در یکی از این نشست‌ها می‌گوید امروز یکشنبه ۱۲ ژوئیه است و پیش بینی من این است که امشب توافق انجام می‌شود، پس از آن نیاز به بررسی و بازبینی و ترجمه متون است، به خاطر اختلاف زمانی هیئت آمریکایی می‌خواهد تا حد امکان(مراسم) دیر برگزار شود و هیئت ایرانی می‌خواهد زودتر اعلام شود.

 مذاکره کننده هسته ای ,  پشت صحنه , مذاکرات , هسته‌ای , فرانس  , فدریکا موگرینی  , وزیر خارجه فرانسه

وی می افزاید: ما اروپایی‌ها همچنین متنی را به آمریکا نوشتیم تا اطمینان یابیم که در صورت رفع تحریم ها چشم انداز تجاری گشوده می شود و تنها آمریکایی‌ها نیستند که از آن منتفع خواهند شد.

پیش از اعلام توافق (در روز سه شنبه ۲۳ تیر) فابیوس به طنز می‌گوید جالب شد که توافق با ۱۴ ژوئیه(روز ملی فرانسه) همزمان شد.

مذاکره کننده هسته ای ,  پشت صحنه , مذاکرات , هسته‌ای , فرانس  , فدریکا موگرینی  , وزیر خارجه فرانسه

پیشنهاد ما

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶ زمان واریز یارانه آذر ۹۶ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *