خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » پس از ۱۲ سال چرخ یکی از هواپیماهای ۱۱ سپتامبر پیدا شد + عکس

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

پس از ۱۲ سال چرخ یکی از هواپیماهای ۱۱ سپتامبر پیدا شد + عکس

funjoo.ir

پلیس نیویورک پس از گذشت ۱۲ سال از انفجارهای تروریستی ساختمان های دوقلوی مرکز تجارت جهانی، از پیدا شدن قطعه ای متعلق به یکی از هواپیماهایی که با این ساختمان ها بر خورد کرد، خبر داد.

 

به گزارش نامه و به نقل از بی.بی.سی، پلیس نیویورک اعلام کرد که در منطقه نزدیک ساختمان های دو قلوی مرکز تجارت جهانی که در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ در اثر برخورد سه هواپیما فروریختند، قطعه ای متعلق به یکی از هواپیما ها را پیدا کرده است.

 

این قطعه فلزی که به طول یک مترو نیم است و برچسب شرکت بویینگ روی آن حک شده است، متعلق به چرخ یکی از هواپیماهای برخورد کننده به برج ها بوده است.

 

این قطعه در محفظه بین دو ساختمان در نزدیکی محل حادثه کشف شده است. گمان می رود این قطعه به موزه ۱۱ سپتامبر در نیویورک منتقل شود.

 

در حادثه تروریستی ۱۱ سپتامبر نزدیک به ۳ هزار نفر از شهروندان آمریکا کشته شدند.

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

قاچاق, قاچاق دختر, قاچاق دختر ایرانی, قاچاق دختران, قاچاق دختران ایرانی, قاچاق دختر, فساد, فساد و فحشا, قاچاق, قاچاق انسان, خدمات جنسی, خدمات جنسی اینترنتی,

قاچاق دختران ایرانی به قصد فساد و فحشا | ارائه خدمات جنسی

قاچاق دختران ایرانی به قصد فساد و فحشا | ارائه خدمات جنسی قاچاق دختران ایرانی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *