خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » پسر گمشده تیم ملی والیبال


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

پسر گمشده تیم ملی والیبال

پسر گمشده تیم ملی والیبال

پسر گمشده تیم ملی والیبال

 

اخبار,اخبار ورزشی ,مسابقات والیبال

چند سال بعد از درخشش ویژه در تیم ملی نوجوانان، حسین معدنی او را به تیم ملی بزرگسالان بود و خیلی زود، پاسخِ مثبت این ریسک بزرگ را گرفت.

امیر غفور، صاحبِ پیراهن شماره ۱۰ تیم ملی شد و خودش را به ترکیب اصلی تیم تحمیل کرد. هنوز فراموش نکرده ایم که او در آخرین بازی مقدماتی المپیک در توکیو، چطور ژاپنی ها را مات سرویس ها و آبشارهایش کرد و هواداران رقیب را به تشویقِ ایستاده واداشت.

امیر غفور، یکی از بهترین های نسل تازه والیبال ایران به شمار می رود. پشت خط زنی با پروازهای بلند، آبشارهای مرگبار، ابروهای منحصر به فرد و شادی هایی که آدم را یاد جیمز دین می اندازد. خیلی ها تصور می کنند او دیگر بخشی از تیم ملی ایران نیست اما امیر هنوز هم در فهرست های ۱۴ نفره کواچ قرار دارد اما فرصت چندانی برای بازی به دست نمی آورد. او در شرایط فعلی رقابت را به پشرفتِ خیره کننده شهرام محمودی و میرزاجانپور باخته و به نیمکتِ تیم دوخته شده است. برای رسیدن به نتایج بزرگ تر و درخشان تر اما تیم ملی به امیر غفورش نیاز خواهد داشت. بازیکنی که باید به فرم خوب گذشته برگردد و بار دیگر به همه نشان بدهد که می تواند روی تور پرواز کند.

 

اخبار ورزشی – آی اسپورت

 

 

پیشنهاد ما

فرار عروس 14 ساله در شب زفاف از داماد 50 ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله! فرار عروس ۱۴ ساله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *