خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » پسر اعدامی به طور باور نکردنی از چوبه دار نجات پیدا کرد!!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

پسر اعدامی به طور باور نکردنی از چوبه دار نجات پیدا کرد!!

مرد جوان که به خاطر قتل یکی از بستگانش در یک قدمی چوبه دار قرار داشت با رضایت اولیای دم از مجازات مرگ نجات یافت.

edam_pesar(funjoo.ir).jpg

دلاور متهم است سال ۸۴ و در جریان یک درگیری خانوادگی در بخش گلستان مرد جوانی به نام محمدرضا را با ضربه چوب به قتل رسانده است.

او پس از این جنایت از محل متواری شد تا اینکه ماموران ۱۸ آذر سال گذشته او را دستگیر کردند.متهم در نخستین اظهاراتش به حضور در نزاع دسته‌جمعی اعتراف کرد اما قتل محمدرضا را بر گردن نگرفت و مدعی شد که تنها از خود دفاع کرده است. وی در اعترافات اولیه‌اش اعلام کرد: در جریان این دعوا برادر محمدرضا مرا با چوب زد، من هم چوب را از دست او گرفتم و او را زدم اما همان موقع برق رفت. هوا هم تاریک بود و دیگر مشخص نبود چه کسی چه ضربه‌یی به چه کس دیگری زده است. خودم هم چاقو خوردم. مردم ما را از هم جدا کردند و بعد فهمیدم مقتول را به بیمارستان منتقل کرده‌اند اما او فوت کرده است.

با صدور کیفرخواست توسط دادسرای رباط‌کریم پرونده به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم هشتم تیر امسال پای میز محاکمه قرار گرفت. در این جلسه اولیای دم خواستار قصاص متهم شده و دلاور هم در دفاع از خود حرفهای قبلی را تکرار کرد.

قضات شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران با توجه به درخواست قصاص اولیای دم و اظهارات متهم و شهود ماجرا، رای به یک بار قصاص نفس دادند. با درخواست متهم برای تجدیدنظرخواهی پرونده به شعبه ۱۱ دیوان عالی کشور ارجاع شد اما تجدیدنظرخواهی او مورد قبول واقع نشد و پرونده برای اجرای حکم به واحد اجرای احکام دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ارسال شد.

در حالیکه دلاور در یک قدمی چوبه دار قرار داشت اولیای دم حاضر به رضایت شدند. با رضایت اولیای دم پرونده برای رسیدگی به جنبه عمومی جرم به دادگاه بازگشت.

مرد جوان صبح امروز دوباره در شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار گرفت و در دفاع از خود گفت: زمان درگیری هوا تاریک بود، برق هم رفته بود و نمی‌دانم چه کسی ضربه منجر به فوت را به سر محمدرضا زده و من بی‌گناهم.

با آخرین دفاعیات متهم و وکیل او، قضات دادگاه برای صدور حکم قانونی وارد شور شدند.

پیشنهاد ما

اخرین سلفی دو دختر جوان که منجر به قتل دوستش شد

اخرین سلفی دو دختر جوان که منجر به قتل دوستش شد

اخرین سلفی دو دختر جوان که منجر به قتل دوستش شد اخرین سلفی دو دختر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *