خانه » سینما » اخبار سینما » پخش مسابقه ویترین برای استعدادیابی در زمینه رقص در شبکه خانگی


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

پخش مسابقه ویترین برای استعدادیابی در زمینه رقص در شبکه خانگی

پخش مسابقه ویترین برای استعدادیابی در زمینه رقص در شبکه خانگی

پخش مسابقه ویترین برای استعدادیابی در زمینه رقص در شبکه خانگی

مسابقه ویترین در زمینه کشف استعداد در رقص آماده پخش شده است. در ادامه به جزییات خبر پخش مسابقه ویترین برای استعدادیابی در زمینه رقص در شبکه خانگی می پردازیم.

پخش مسابقه ویترین برای استعدادیابی در زمینه رقص در شبکه خانگی,،فانجو,مسابقه ویترین,مسابقه رقص در ایران,داوران مسابقه ویترین,پخش مسابقه ویترین,مسابقه ویترین چیست,مسابقه استعدادیابی رقص,مسابقه رقص در شبکه خانگی,vitrin

 

مسابقه‌ای با عنوان “ویترین” در شبکه نمایش خانگی عرضه شده که فارغ از استانداردهای کیفی نامطلوب، به واسطه ایجاد امکان رقابت برای رقصنده‌ها مورد توجه قرار گرفته است. از فیلمساز پرحاشیه‌ای چون علی عطشانی به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان این مسابقه یاد می‌شود.

جواد یحیوی مجری ممنوع التصویر نیز اجرای این مسابقه را بر عهده دارد. دو بازیگر هم در پشت صحنه به گپ و گفت با شرکت‌کنندگان در مسابقه می‌پردازند. بعد از کپی‌برداری برخی برنامه‌های تلویزیون از یک مسابقه خواننده‌یابی به سبک شبکه‌های ماهواره‌ای حالا دست‌اندرکاران شبکه خانگی هم وارد این فضا شده‌اند و البته برای آنکه تنور رقابت‌شان داغ‌تر شود، فقط به کشف استعدادها در زمینه صدا نمی‌پردازند و همه جور شرکت‌کننده‌ای در مسابقه حاضر می‌شود؛ از علاقه‌مندان خوانندگی گرفته تا علاقه‌مندان اجرای استندآپ کمدی تا توانمندان در عرصه تقلید صدا.

یکی از بخش‌های این مسابقه هم کشف استعداد در عرصه حرکات موزون یا همان رقص است! جالب است که روی جلد مسابقه ویترین فقط نوشته شده «کشف استعداد ایرانی» و درباره زمینه‌های کشف استعداد چیزی نیامده است. این محصول که با مجوز ارشاد در شبکه خانگی توزیع شده یک آیتم خود را به کشف مستعدان حرکات موزون اختصاص داده و در قسمت ابتدایی هم بیشتر از پنج دقیقه از مسابقه به هنرنمایی یک گروه رقص چهار نفره اختصاص دارد.

جالب است که نه سرمایه‌گذار برنامه و نه هیچ کدام از هیئت داوران به هنگام صحبت درباره کیفیت اجرای این گروه چهار نفره از واژه رقص یا حتی حرکات موزون استفاده نمی‌کنند و سعی می‌کنند با به کار بردن واژه حرکات آیینی ممیزی را دور بزنند.

 

پخش مسابقه ویترین برای استعدادیابی در زمینه رقص در شبکه خانگی

منبع: گهر

پخش مسابقه ویترین برای استعدادیابی در زمینه رقص در شبکه خانگی,،فانجو,مسابقه ویترین,مسابقه رقص در ایران,داوران مسابقه ویترین,پخش مسابقه ویترین,مسابقه ویترین چیست,مسابقه استعدادیابی رقص,مسابقه رقص در شبکه خانگی

پیشنهاد ما

اسامی نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸

اسامی نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸

اسامی نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸ اسامی نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸   لیست نامزدهای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *