خانه » سرگرمی » پاسور بازی دانش آموزان در اولین روز مدرسه +عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

پاسور بازی دانش آموزان در اولین روز مدرسه +عکس

پاسور بازی دانش آموزان در اولین روز مدرسه +عکس

پاسور بازی دانش آموزان در اولین روز مدرسه +عکس

 

هنوز از یکم مهرماه به عنوان اولین روز بازگشایی مدارس چند روزی نگذشته است که شاهد پخش شدن تصاویری از بعضی دانش آموزان برازجانی که مشغول بازی کردن پاسور سر کلاس درس هستند در فضای مجازی هستیم.

بعضی از این جوانان بر این باوراند که مدرسه را به عنوان محل علم و تحصیل به جای یک تفرجگاه اشتباه گرفته اند و به دور از چشم مسئولین همان طور که در تصاویر زیر مشاهده شده است در مدرسه مربوطه که از آورده شدن اسم آن اجتنبا می شود مشغول پاسور بازی هستند.

در این بین باید به این فکر باشیم که چرا دانش آموزان در این ساعات که باید روز را به جای اینکه مشغول مطالعه درس و فراگیری علم باشد باید مشغول این نوع تفریحات در سر کلاس درس باشند؟

چند سالی است که فجای مجازی گریبان گیرخانواده های ما شده است و جامعه مملوع از کلیپ هایی از مدل رقص، اذیت کردن معلم، یا … شده است که این امر فقط موجب تضعیف جوانان ما و مراکز تحصیلی و علمی ما می شود.

البته باید این را نیز در نظر داشت که  نقش والدین در این امر بسیار مهم و کلیدی است، ولی از سوی دیگر والدین فرزندان خود را برای ساعت محدودی روانه مدرسه می کنند و بر این باور هستند که فرزندان خود مشغول فراگیری علم می باشند.

در زیر تصاویری را از یک صفحه مجازی مربوط به یکی از دانش آموزان برازجانی مشاهده می کنید که در اوقات فراغت خود مشغول ورق بازی کردن در سر کلاس درس مدرسه می باشند.

اخبار برازجان,اخبار بوشهر,پاسور حکم,عکس کلاس درس,آخرین اخبار

پاسور بازی دانش آموزان در اولین روز مدرسه +عکس

منبع : دانا

اخبار برازجان,اخبار بوشهر,پاسور حکم,عکس کلاس درس,آخرین اخبار,فانجو,پاسور بازی دانش آموزان در اولین روز مدرسه +عکس

پیشنهاد ما

کارت پستال شب چله ۹۶ + کارت پستال تبریک شب یلدا ۹۶

کارت پستال شب چله ۹۶ + کارت پستال تبریک شب یلدا ۹۶ کارت پستال شب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *