خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » ویکی‌لیکس راز بازیگر هالیوودی را برملا کرد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

ویکی‌لیکس راز بازیگر هالیوودی را برملا کرد

ویکی‌لیکس راز بازیگر هالیوودی را برملا کرد

ویکی‌لیکس راز بازیگر هالیوودی را برملا کرد 

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار سینما

“«ویکی‌لیکس» در میان ۳۰ هزار سند فاش شده از کمپانی سونی فاش کرده که «بن‌افلک» از سازندگان یک شوی تلویزیونی با موضوع بررسی اجداد ستاره‌ها ، خواسته تا درباره اینکه یکی از اجداد وی برده‌دار بوده‌اند، سکوت کنند..

«ویکی‌لیکس» در میان ۳۰ هزار سند فاش شده از کمپانی سونی فاش کرده که «بن‌افلک» از سازندگان یک شوی تلویزیونی با موضوع بررسی اجداد ستاره‌ها ، خواسته تا درباره اینکه یکی از اجداد وی برده‌دار بوده‌اند، سکوت کنند.

سایت افشاگر ویکی‌لیکس از چند روز پیش، اقدام به انتشار ۳۰ هزار ایمیل و سند هک شده  کمپانی سونی پیکچرز کرده که در میان این اسناد مکاتبات سونی با دفتر نخست وزیری بریتانیا و چندین شخصیت هالیوودی نیز دیده می‌شود.

در میان مکاتبات انجام شده توسط بازیگران هالیوودی با کمپانی سونی، ایمیل درخواست «بن افلک»، بازیگر و کارگردان هالیوودی بیش از همه جلب توجه می‌کند.

در این ایمیل «افلک» از «هنری لوئیس گیتز»، مجری برنامه تلویزیونی «در جستجوی ریشه‌های تو» و تهیه‌کنندگان آن  خواسته تا به برخی جزئیات مربوط به داستان اجداد او اشاره نکرده و در این برنامه در باره این حقیقت که یکی از اجداد او برده دار بوده است، چیزی نگویند.

«هنری لوئیس گیتز»، استاد تاریخ دانشگاه هاروارد که اجرای این برنامه تلویزیونی را به عهده دارد، به شدت با این مسئله مخالفت می‌کند ولی در نهایت به برخی حقایق حساسیت‌برانگیز از جمله این مطلب در برنامه اشاره‌ای نمی‌شود. این برنامه سپتامبر سال گذشته از تلویزیون آمریکا پخش شد.

 

اخبار فرهنگی – 

 اخبار اخبار فرهنگی هزار سند فاش شده از کمپانی سونی , ویکی‌لیکس» در میان ۳۰ هزار سند فاش شده , بن‌افلک» از سازندگان یک شوی تلویزیونی با موضوع بررسی اجداد ستاره‌ها

پیشنهاد ما

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه یک میلیون دلاری جورج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *