خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » واکنش قالیباف به حواشی ایجاد شده برای دختر و پسرش


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

واکنش قالیباف به حواشی ایجاد شده برای دختر و پسرش

واکنش قالیباف به حواشی ایجاد شده برای دختر و پسرش

واکنش قالیباف به حواشی ایجاد شده برای دختر و پسرش

 

قالیباف شهردار تهران به واکنش ایجاد شده در خصوص دختر و پسرش واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف پس از استماع سخنان اعضای شورای شهر در واکنش به ارائه گزارشش در خصوص واگذاری املاک گفت: اینکه من به دادستان عنوان کرده‌ام که در جریان برخی واگذاری‌ها نبوده‌ام درست نیست چرا که من بابت آن ۱۹ نفری که عنوان شده تخفیف‌های زیادی گرفته‌اند، به دادستان گفتم که در جریان نیستم اما چه در جریان این موضوع باشم یا نه مسئولیت متوجه من است.

واکنش قالیباف به حواشی ایجاد شده برای دختر و پسرش, فانجو, اتهام محمدباقر قالیباف,بیوگرافی باقر قالیباف ,پسر محمدباقر قالیباف ,ثروت شهردار تهران,خانواده قالیباف,دختر محمدباقر قالیباف ,شهردار تهران,سیاسی

وی در پاسخ به این سوال یکی از اعضا مبنی بر اینکه آیا تخفیف‌های ارائه شده تنها برای مدیران بوده یا برای افراد نیازمند جامعه نیز بوده است یا خیر؟ گفت: ما حرف از قانون می‌زنیم و طبق قانون تخفیف برای کارکنان است و حتی ما برای افراد عادی و نیازمند نیز در بافت فرسوده تخفیف‌هایی ایجاد کرده‌ایم.

قالیباف در پاسخ به برخی انتقادات مبنی بر اینکه چرا بند ج (مبنی بر اینکه در واگذاری‌ها به افراد خانه دار ،مسکن تعاونی داده نشود) نیز رعایت نشده گفت: رعایت بند ج بر عهده تعاونی‌ها است.

قالیباف در پاسخ به این سوال که چرا همه مدیران در منطقه یک مسکن گرفته‌اند گفت: همه مدیران در منطقه یک مسکن نگرفته‌اند و بیش از ۳۰۰۰ نفر از پرسنل شهرداری در منطقه یک مسکن تعاونی گرفته و با افتخار عنوان می‌کنم که عمده کارگران ما در حوزه‌هایی همچون پسماند و … در مناطق پنج و ۲۲ مسکن گرفته‌اند.

قالیباف با بیان اینکه من تحت تاثیر جریانات سیاسی قرار نمی‌گیرم گفت: معصومه آباد از اینکه آبروی خانواده‌اش در این جریان واگذاری املاک رفته گلایه دارند اما من چه جوابی به دختر و پسرم بدهم؟ تصویر زن دیگری با شرایط و وضعیت دیگری را منتشر کرده‌اند و گفته‌اند که این دختر قالیباف است یا عکس یک پسری را در فضای مجازی منتشر کرده و می‌گویند که پسر قالیباف با ربودن ۸۰۰۰ میلیارد تومان از کشور خارج شده و من به دختر و پسرم چه بگویم؟

وی با بیان اینکه اگر می‌خواهید تخریب کنید، من را تخریب کنید نه خانواده‌ام را، گفت: ما بچه رزمنده‌  هستیم و در خدمت شهدا و انقلاب فعالیت می‌کنیم و باید جمع مدیریت شهری به مانند یک برادر و خواهر کنار همدیگر ایستاده و خدمت کنیم چرا که مردم از ما توقع خدمت دارند.

قالیباف افزود: اگر یک مورد تخلف از سوی اعضا گزارش شود من بدون بررسی با آن برخورد می‌کنم و چه بسا هادی ساعی در شورای قبل به من گفت که خودش به عینه دیده که یکی از مسئولان شهرداری تخلف می‌کند و من آن را عزل کردم و پس از آن ساعی آمد که شفاعت کند اما به او گفتم که بخشش و شفاعتی در فساد نداریم.

وی با بیان اینکه مدیران شهری باید در کنار همدیگر با وحدت و همکاری به مردم خدمت کنند گفت: به زودی قوه قضاییه به تمام مسائل رسیدگی می‌کند و این موضوعات مشخص می‌شود.

 

واکنش قالیباف به حواشی ایجاد شده برای دختر و پسرش

ساتین

واکنش قالیباف به حواشی ایجاد شده برای دختر و پسرش, فانجو, اتهام محمدباقر قالیباف,بیوگرافی باقر قالیباف ,پسر محمدباقر قالیباف ,ثروت شهردار تهران,خانواده قالیباف,دختر محمدباقر قالیباف ,شهردار تهران,سیاسی

پیشنهاد ما

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش چند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *