خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » واکنش خواننده زن در خصوص حمله خشونت آمیز به وی


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

واکنش خواننده زن در خصوص حمله خشونت آمیز به وی

واکنش خواننده زن در خصوص حمله خشونت آمیز به وی

واکنش خواننده زن در خصوص حمله خشونت آمیز به وی

 

 

اخبار,اخبار فرهنگی,کورتنی لاو

کورتنی لاو در حرکتی اعتراضی در توییتر خود خطاب به «فرانسوا اولاند» نوشت: پلیس هایت کجا هستند؟ آیا مردم آزادند تا به مسافران حمله کنند؟

اعتراض کورتنی لاو به تظاهرات خشونت آمیز فرانسه
بعد از اعتراض «کورتنی لاو» ( Courtney Love ) ستاره آمریکایی موسیقی راک نسبت به تظاهرات خشونت آمیز ۲۵ ژوئن در خارج از فرودگاه پاریس و حادثه ای که برای وی رخ داد رییس جمهور فرانسه این تظاهرات را محکوم کرد.
عکس ها و توییت های «کورتنی لاو» توجه طرفداران وی را به میزان خشونتی که در پایتخت فرانسه که یکی از محبوب ترین مقاصد توریستی دنیا است، جلب کرد. پس از این حادثه نوشته های توییتر او صدر اخبار و روزنامه های فرانسه شد و توجه رسانه ها را به خود جلب کرد و موجب واکنش سیاسی نسبت به این حادثه شد. در این تظاهرات رانندگان تاکسی معترض با آتش زدن لاستیک و واژگون کردن خودروها راه های دسترسی به فرودگاه، قطار و تراموا را سد کردند و با متوقف کردن ماشین «کورتنی لاو» و شکستن شیشه ها او را در ماشین حبس کردند.
«فرانسوا اولاند» ( François Hollande ) رییس جمهور فرانسه در واکنش به این حادثه گفت که اینگونه خشونت در کشوری مانند فرانسه قابل قبول نیست و در ادامه دستور رسیدگی به مشکلات تظاهرات کنندگان را داد.
«کورتنی لاو» در پیام هایی نوشت: احتمالاٌ به فرودگاه برمی‌گردیم. اعتصاب کنندگان به ماشین ما حمله کردند. آنها ماشین ما را محاصره کردند و راننده را گروگان گرفته اند و با میله های آهنی به ماشین ها حمله می‌کنند. اینجا فرانسه است؟ بغداد از اینجا امن تر است.
کورتنی لاو در ادامه در اعتراض به این اتفاق در توییتر خود خطاب به «فرانسوا اولاند» نوشت: پلیس هایت کجا هستند؟ آیا مردم آزادند تا به مسافران حمله کنند؟
بنا بر گفته «لاو» در این حادثه او به مدت یک ساعت در ماشین گیر افتاده بود و تظاهرات کنندگان به ماشین حمله کردند و لاستیک های آن را از بین بردند و در آخر دو نفر از ساکنان با موتور سیکلت او را از محل حادثه دور کردند.

اخبار فرهنگی و هنری – مهر

 

پیشنهاد ما

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج اعدام دو مرد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *