خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » واکنش ارشاد به احتمال بازگشت شادمهر عقیلی


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

واکنش ارشاد به احتمال بازگشت شادمهر عقیلی

واکنش ارشاد به احتمال بازگشت شادمهر عقیلی

واکنش ارشاد به احتمال بازگشت شادمهر عقیلی

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آن‌ها در خصوص فیلم «رستاخیز» و فعالیت بی‌.بی‌.سی و مسائل دیگر پاسخ گفت.

وی در ابتدا بیان کرد: در مورد اکران فیلم‌هایی مثل «رستاخیز» که فیلمی دینی است، فتواهای مقام معظم رهبری مورد نظر وزارت ارشاد اسلامی است. در مورد این فیلم با توجه به حرمتی که مقام معظم رهبری و وزارت ارشاد به نظر مراجع دینی می‌گذارد، به عوامل فیلم «رستاخیز» گفته شده که قسمت‌هایی که مربوط نشان‌دادن چهره حضرت عباس (ع) و علی اکبر(ع) است را به وسیله هاله‌ای نورانی بپوشانند و در مورد سریال «مختارنامه» نیز همان طور که مطلع هستید آن قسمت‌ها حذف شد. اما اگر این اتفاق نیفتد، مسئله مهلکی هم نیفتاده است ولی مقام معظم رهبری نسبت به نشان‌دادن چهره حضرت عباس و ائمه معصومین نظر مخالفی نداشته است.

وی در مورد تک‌خوانی بانوان خواننده گفت: تا امروز حتی یک مجوز هم به تک‌خوانی خوانندگان زن داده نشده و نخواهیم داد. عده‌ای با جوسازی پای وزیر ارشاد را تا مجلس کشیدند اما باید صراحتا بگویم که این اتفاق نیفتاده است.

وزیر در خصوص فعالیت موسیقی محمدرضا شجریان بیان کرد: کنسرت ایشان در داخل مرز کشور نبوده و در مورد فعالیت ایشان سخنگوی وزارت ارشاد بارها توضیح داده است.

وی در خصوص گرفتن تذکر و کارت زرد از مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هر کمیسیون نماینده دارد که سوالات را مطرح می‌کند و وزیر پاسخ می‌دهد. اگر نماینده سوال کننده قانع نشود، ارجاع به ریاست مجلس می‌دهد و سوال بار دیگر در صحن علنی مجلس مطرح می‌َشود . در مورد فیلم «قصه‌ها» هم سوال مطرح شد و ما پاسخ گفتیم هر چند که سوال کننده با پاسخ ما قانع نشد.

وزیر ارشاد با اشاره به فعالیت شبکه‌های مختلف به مناسبت‌های متفاوت در ایران گفت: حدود دو دهه است که به مناسبت‌های مختلف از شبکه‌های خارجی دعوت به گرفتن گزارش در ایران می‌شود ما از بی‌.بی‌.سی انگلیسی و سایر شبکه‌های دیگر نیز دعوت کردیم اما از بی‌.بی‌.سی فارسی دعوت نشده است و حتی مسئولین نظام هم از مصاحبه با این شبکه منع می‌شدند اما فعالیت چند روزه بی‌.بی‌.سی انگلیسی در ایران برای گزارش مانعی ندارد، چون شبکه جهانی است و با مجوز به تهیه گزارش می‌پردازد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیمه تکمیلی هنرمندان اظهار داشت: ما در گذشته ۶۰ هزار عضو در صندوق هنرمندان نویسندگان و روزنامه‌نگاران داشتیم که بسیاری از آن‌ها رسمیت نداشتند یا فوت کرده بودند و یا در خارج از کشور بودند که این میزان به ۲۳ هزار نفر کاهش یافت اما در مورد بیمه تکمیلی باید از خلیل ارجمندی مسئول صندوق سوال کنید.

جنتی در خصوص شایعات بازگشت شادمهر عقیلی به کشور و بازیگری و خوانندگی او به خبرنگار ما پاسخ داد: در واقع سوابق شادمهر عقیلی باید بررسی شود و اینکه چه کارهایی انجام داده و در این جا چه فعالیت‌هایی می‌کند. ضمن اینکه سیاست ما این نیست که به خاطر گذشته یک نفر تا ابد او را از فعالیت محروم کنیم. باید دید که او در ایران چگونه فعالیت خواهد کرد.

وی در پایان با اشاره مجدد به فیلم قمه‌زنی در اعتراض به اکران «رستاخیز» گفت: این فیلم در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌چرخد که معلوم نیست که به چه زمانی و در چه موقعیتی بوده است. باید این مورد بررسی شود تا به آن پاسخ داده شود.

باشگاه خبرنگاران

 

شادمهر عقیلی , وزارت ارشاد , بازگشت شادمهر عقیلی به ایران , شایعه بازگشت شادمهر عقیلی , رستاخیز , اکران رستاخیز

پیشنهاد ما

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج اعدام دو مرد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *