خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » همسر سعید عابدینی همسرم به تصاویر اعتیاد داشت! +عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

همسر سعید عابدینی همسرم به تصاویر اعتیاد داشت! +عکس

همسر سعید عابدینی همسرم به تصاویر اعتیاد داشت! +عکس

همسر سعید عابدینی همسرم به تصاویر اعتیاد داشت! +عکس

سایت فارسی صدای آمریکا در گزارشی از کناره گیری نغمه عابدینی همسر سعید عابدینی، کشیش ایرانی-آمریکایی زندانی در ایران، از کارزار تبلیغاتی برای آزادی همسرش خبر داد.

نغمه عابدینی با تغییر جهتی غیرمنتظره اعلام کرد به دلیل آزار و بدرفتاری های همسرش، از کارزار تبلیغاتی برای آزادی او کنار می رود.

سعید عابدینی به اتهام “اقدام علیه امنیت ملی” به ۸ سال حبس محکوم شده و از سال ۱۳۹۱ تاکنون در زندان به سر می برد.

همسر این کشیش ایرانی در گزارشی که روز جمعه ۲۲ آبان ماه در روزنامه واشنگتن پست منتشر شد، مدعی شده همسرش انواع بدرفتاری ها از قبیل آزار جنسی به سبب اعتیاد به تصاویر و آزارهای فیزیکی و روانی را علیه او انجام داده است.

همسرسعید عابدینی می گوید این آزارها از ابتدای زندگی مشترکشان آغاز شده بود و هنوز ادامه داشت.

روزنامه واشنگتن پست نوشته است نغمه عابدینی، پس از بازداشت همسرش در سال ۲۰۱۲ میلادی به یک چهره مبارز در امر آزادی مذهب تبدیل شده بود. اما او به تازگی دو سخنرانی خود در همین زمینه را لغو کرده است.

گفتنی است سایت صدای آمریکا دقایقی پس از انتشار این گزارش اقدام به حذف آن کرد و مطلب جدیدتری را جایگزین کرد. صدای آمریکا به نقل از همسر عابدینی افزود که وی در حالت روانی طبیعی این مطالب را بیان نکرده است!

همسر سعید عابدینی: همسرم به تصاویر  اعتیاد داشت!
همسر سعید عابدینی: همسرم به تصاویر اعتیاد داشت!

 

،واکنش

سایت فارسی صدای آمریکا,صدای آمریکا,نغمه عابدینی,آزار جنسی,اعتیاد,تصاویر مستهجن,آزارهای فیزیکی,روزنامه واشنگتن پست,همسر سعید عابدینی,سعید عابدینی,کشیش ایرانی,

پیشنهاد ما

تجاوز گروهی به دختر نوجوان + پیدا شدن بدن عریان دختر

تجاوز گروهی به دختر نوجوان + پیدا شدن بدن عریان دختر تجاوز گروهی به دختر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *