خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » هدیه جورج کلونی به دوستانش


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش
هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه یک میلیون دلاری جورج کلونی به دوستانش، دوستی با جورج کلونی به قدری خوش یمن است که او به دوستانش در یک ضیافت شام هدیه ای باور نکردنی داده است. یک کیف پر از اسکناس های ۲۰ دلاری و به ارزش یک میلیون دلار!. جرج کلونی این هدیه را تنها به خاطر قدردانی از دوستانش و به دلیل حضور گرم آنان اعطا کرد. 

هدیه یک میلیون دلاری جورج کلونی به دوستانش

«راند گربر» یکی از نزدیک ترین دوستان جورج کلونی در مصاحبه با شبکه ان بی سی درباره این هدیه و از زبان جورج گفت: «دوستی با شما و حضور گرم تان برای من بسیار با ارزش است و امیدورام روزی بتوانم قدر دان کمک های تان شما باشم. او در ادامه گفت روز ۲۶ نوامبر را به خاطر داشته باشید. می خواهم همه شما را به یک ضیافت شام دعوت کنم.»

 

راند گربر در ادامه گفت هنگامی که ما به منزل جورج رسیدیم، او مخصوص هر یک از ما یک کیف تعبیه کرده بود پر از اسکناس های ۲۰ دلاری. جورج به ما گفت: دوستان عزیزم خوب گوش کنید. می خواهم بدانید که چقدر برایم ارزش دارید و من از بودن در کنار شما چقدر احساس خوبی دارم. من بخشی از موفقیتم را مدیون شما هستم و فکر می کنم بدون حضور شما نمی توانستم به جایگاهی که امروز در زندگی دارم برسم.

 

 

هدیه جورج کلونی به دوستانش

منبع: برترینا

پیشنهاد ما

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج اعدام دو مرد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *