خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » نیکی کریمی و اعتیاد به قرص های روان درمان گر


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

نیکی کریمی و اعتیاد به قرص های روان درمان گر


Notice: Undefined index: file in /home3/funjooir/public_html/wp-includes/media.php on line 1382

نیکی کریمی و اعتیاد به قرص های روان درمان گر

 

نیکی کریمی و اعتیاد به قرص های روان درمان گر
نیکی کریمی و اعتیاد به قرص های روان درمان گر
نیکی کریمی می گوید: برای اینکه در فیلم روانی(داریوش فرهنگ) نقشم را رئالیستی‌تر ایفا کنم رفتم سراغ دکتر… قرص خوردم و تا مدتها درگیر این بودم که چه طوری این قرص را ترک کنم. آن زمان خیلی در بازیگری سخت می گرفتم. یعنی حتما شب قبل تمرین می کردم.

نیکی کریمی بازیگر و کارگردانی که با کمک عباس کیارستمی و البته با تکیه بر توان بازیگریش در چند جشنواره معتبر بین المللی به عنوان داور حضور داشته باشد چندی پیش در گفت وگو با یکی از روزنامه های صبح به مساله ای اشاره کرده است که این روزها متاسفانه گریبان جمعی از اهالی سینما را گرفته است.

کریمی که امسال با کارگردانی فیلم شیفت شب دوباره تلاش کرده است تا به حوزه فریبنده کارگردانی نزدیک شود در گفتگو با یک روزنامه صبح نکته جالبی را درباره مصرف نوعی قرص روان درمانگر حین بازی در فیلم روانی بیان کرده است.

بنابر این گزارش نیکی کریمی می گوید: در فیلم روانی دختری که نقش اش را ایفا می کردم دچار پنیک اتک(اختلال هراس) بود و من تا یک ماه برای آن فیلم، به خودم تلقین می کردم که دچار پنیک اتک هستم.

وی ادامه می دهد: حتی برای اینکه نقش را رئالیستی تر ایفا کنم رفتم سراغ دکتر و قرص خوردم. تا مدتها هم درگیر این بودم که چه طوری این قرص را ترک کنم. آن زمان خیلی در بازیگری سخت می گرفتم. یعنی حتما شب قبل تمرین می کردم.

این ماجرا پیش از این نیز سابقه داشته و در موارد خیلی شدیدتر حتی چند نفر از بازیگران مرد به خاطر اینکه نقش شخصیت معتاد را قابل باورتر اجرا کنند به دام مواد مخدر افتاده و هرگز از این دام رهایی نیافته اند.

نیکی کریمی, تصاویر نیکی کریمی, بیوگرافی نیکی کریمی, عکس های نیکی کریمی, اخبار فرهنگی, فیلم های نیکی کریمی, عکس جدید نیکی کریمی, اخبار,تصاویر نیکی کریمی٬ رابطه نیکی کریمی٬ راز موفقیت نیکی کریمی در٬ رمز ماندگاری نیکی کریمی در سینما٬ زندگی شخصی نیکی کریمی٬ ع-ک سهای نیکی کریمی٬ عکس های نیکی کریمی٬ ٬ فیلم های نیکی کریمی٬ متن نیکی کریمی٬ مصاحبه نیکی کریمی٬ مطالب جذاب٬ موفقیت ر٬ موفقیت نیکی کریمی٬ نیکی کریمی٬ نیکی کریمی در جشنواره فیلم فجر ۹۳٬ پیشرفت نیکی کریمی

منبع:فان جو،,اخبار فرهنگی – مشرق نیوز

پیشنهاد ما

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *