خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار سیاسی » نظر احمدی‌نژاد درباره جدایی ایران از تهران


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

نظر احمدی‌نژاد درباره جدایی ایران از تهران

احمدی نژاد گفت: خوشحالم تصمیم اشتباهی که در مورد دانشگاه علوم پزشکی ایران اتخاذ شده بود، اصلاح شد. البته بنده در این تصمیم دخالتی نداشتم و از آن هم اطلاعی نداشتم.
خبرگزاری ایسنا: محمود احمدی نژاد بهره برداری از فاز اول بیمارستان محب کوثر که با حضور وزیر بهداشت و روسای دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران و شهیدبهشتی برگزار شد، اظهار کرد: در شرایطی تصمیمی در مورد دانشگاه علوم پزشکی تهران اتخاذ شد که بلافاصله نمی توانستیم تصمیم را برگردانیم و این موضوع به خاطر مصالح بالاتر بود، اما بعد از اقدامات لازم و رسیدگی های آقای طریقت منفرد نامه ای به دست بنده رسید که امضا کردم و تصمیم قبلی اصلاح شد. funjoo.ir

وی اضافه کرد: مطمئنم به فضل الهی دانشگاه علوم پزشکی ایران کاری خواهد کرد که جزو خدوم ترین ها در داخل و برجسته ترین ها در سطح جهان خواهد شد.

 

رییس جمهور با بیان اینکه “امسال سال حماسه نامیده شده است”، خاطرنشان کرد: حماسه یعنی اقداماتی که شرایط محیطی را به طور اساسی متحول کند و وقتی مشکلی ایجاد می شود نیازمند کار ویژه هستیم تا محیط را متحول کند.

 

وی با بیان اینکه “در سطح ملی، حماسه یعنی حضور قاطع مردم در همه عرصه ها”، تصریح کرد: هیچ انرژی با انرژی مردم قابل مقایسه نیست و توانایی یک ملت تجلی قدرت خداست، بویژه ملت ایران که فعال، پویا، با نشاط، نوآور، تمدن ساز و مبتکر در طول تاریخ بوده است.

 

احمدی نژاد افزود: وقتی می توانیم شاهد حماسه باشیم که به مردم اعتماد کنیم و به آنها فرصت دهیم و همچنین موانع را برداریم چون هرجا به مردم فرصت داده شده، پیروزی به دست آمده است.

 

رییس جمهور خاطرنشان کرد: اگر مردم مورد اعتماد قرار نمی گرفتند، امر خطیر دفاع مقدس اتفاق نمی افتاد و امام بزرگترین تصمیم سرنوشت ساز را بین توده مردم رها کردند چون به مردم اعتماد عمیق داشتند؛ البته هزینه های جنگ زیاد است اما در مقابل پیروزی عظیمی که به دست آمد، هزینه ها خیلی کم بود.

 

وی با بیان اینکه “در عرصه سیاسی هم باید به مردم اعتماد داشته باشیم، خاطرنشان کرد: کسی فکر نکند که از ۷۰ میلیون نفر بهتر می فهمد؛ البته جایگاه رهبری جداست.

 

رییس جمهور ادامه داد: وقتی توده مردم به تصمیم واحد برسند، این تصمیم از فطرت الهی یک ملت است. پس در اداره اقتصادی کشور هم باید به مردم اعتماد کنیم و کارها را به مردم بسپاریم.

 

احمدی نژاد با اشاره به اینکه در حوزه بهداشت و درمان به طور کل هزینه ها نسبت به سایر کشورها بالا است، تاکید کرد: باید کیفیت را بالا برد و همچنین دریافتی خادمان عرصه درمان را نیز افزایش داد که این امر با کاهش اتلاف منابع محقق می شود و در این راستا، باید بار را از روی دوش دولت برداریم و روی دوش مردم بگذاریم و به مردم اعتماد کنیم تا کارها جلو رود که در این زمینه بیمارستان محب نمونه خوبی است.

 

وی تصریح کرد: امید است هرکسی که در این سرزمین نیاز به خدمات بهداشتی دارد بدون دغدغه مراجعه کند و کلیه خدمات به او داده شود که با توجه به امکانات کشور، این امر تحقق یافتنی است.

 

احمدی نژاد با بیان اینکه “این تصور که دولت و مردم متفاوت از هم هستند، غلط است”، گفت: نظام اسلامی جز مردم نیست و فقط با حضور و عمل مردم شکل می گیرد، چون حق، جز با اراده مردم حاکم نمی شود و عدالت و پیشرفت جز با حضور مردم نخواهد بود و دولت هم در خدمت مردم، در دل مردم و پیوسته با مردم است.

 

رییس جمهور در پایان تاکید کرد: ما آمادگی داریم که بودجه بهداشت و درمان را به دست مردم بسپاریم.

پیشنهاد ما

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *