خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای ۶ گل و ۴ پاس گل!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای ۶ گل و ۴ پاس گل!

 میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای ۶ گل و ۴ پاس گل!

میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای ۶ گل و ۴ پاس گل!

 

 

 

اخبار,اخبار ورزشی ,محمدرضا خلعتبری

بررسی آماری محمدرضا خلعتبری در پرسپولیس و قیاس آن با هزینه انتقالش به این تیم نشان می‌دهد که حضور وی در جمع سرخپوشان از لحاظ فنی و مالی به سود آنها نبوده.

پرسپولیسی شدن محمدرضا خلعتبری هم در نوع خود جالب بود. ستاره آن روزهای فوتبال ایران به خاطر اینکه نام لیگ امارات جعلی بود نتوانست در لیگ این کشور بازی کند و ناچار شد به ایران برگردد. او به ایران برگشت و در فصل ۹۲-۹۳ برای پرسپولیس بازی کرد، آنهم طی قراردادی که برای طرف اماراتی سود و منفعت داشت و برای طرف ایرانی هزینه و جریمه.

در آن زمان که محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بود، برای تکمیل تیم پرستاره سردار فقط انگار یک محمدرضا خلعتبری کم بود که او هم با کمک حسین هدایتی سرخپوش شد، آنهم در آستانه دیدار رفت با استقلال. او آمد که تیم را کامل کند، اما سایه ای بود از «خلعت» ذوب‌آهن و بازیکنی متوسط نشان داد.

خلعتبری در پرسپولیس در مجموع ۲۴ بازی در لیگ برتر و جام حذفی انجام داد که در این تعداد بازی شش گل به ثمر رساند و چهار پاس گل داد. علاوه بر اینها او در سه مسابقه هم به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد. خلعتبری در ۲۴ بازی خود برای پرسپولیس در ۲۰ بازی به عنوان بازیکن اصلی به میدان رفت و در چهار بازی دیگر یک بازیکن ذخیره بود.

برای یک مهاجم که داعیه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد، زدن شش گل در ۲۴ بازی، آماری ناامید کننده است، به ویژه مهاجمی چون خلعتبری که هزینه جذبش برای پرسپولیس بالغ بر دو و نیم میلیارد تومان بوده است. در باب مقایسه، او حتی از طارمی که با رقمی ناچیز به پرسپولیس آمده ضعیف‌تر عمل کرده است و قیاس آنها این سؤال را در ذهن متبادر می‌کند که این همه پول برای چه خرج شده است؟

او برای پیوستن به پرسپولیس زیر قراردادی را امضا کرد که مبلغ آن ۷۰۰ میلیون تومان بوده است. ۷۰۰ میلیون تومان برای ۲۴ بازی. یعنی چیزی بالغ بر ۲۹ میلیون تومان برای هر بازی. ۷۰۰ میلیون تومان برای تأثیرگذاری روی تنها ۱۰ گل از ۳۴ گلی که در آن فصل پرسپولیس زد. لازم به یادآوری است که در آن فصل تیم پرسپولیس از حیث تعداد گل زده ششمین تیم لیگ برتر بود و از تیمی چون داماش که به لیگ دسته اول سقوط کرد، تنها چهار گل بیشتر زده بود.

هزینه حضور خلعتبری در پرسپولیس البته بیش از اینها بوده است. برای دریافت رضایت‌نامه او از باشگاه عجمان امارات ۶۰۰ میلیون دلار به باشگاه اماراتی پرداخت شد که ۲۰۰ میلیون دلار آن از حساب باشگاه پرسپولیس بود و ۴۰۰ میلیون دلار دیگر را هم حسین هدایتی به حساب اماراتی‌ها ریخت. اگر قیمت هر دلار را در آن زمان سه هزار تومان در نظر بگیریم به رقم سرسام آور یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی برای رضایت‌نامه خلعتبری می‌رسیم.

حالا با توجه به جریمه ۵۰ هزار فرانکی (۲۰۰ میلیون تومانی) باشگاه پرسپولیس توسط فیفا به دلایل تخلف در عقد قرارداد با محمدرضا خلعتبری و با یک جمع و تفریق ساده متوجه می‌شویم که پرسپولیسی شدن این بازیکن ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای سرخپوشان هزینه داشته است! آیا واقعاً آمدن خلعتبری با این هزینه به سود پرسپولیس بوده است؟

اخبار ورزشی – آی اسپورت

 

پیشنهاد ما

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش چند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *