خانه » دیگر » مکان های دیدنی ایران در عید نوروز ۹۲

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان دستبند مغناطيسي پاوربالانس فقط 10 هزار تومان کیف محافظ ضدآب موبایل ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

مکان های دیدنی ایران در عید نوروز ۹۲

eyde-noruz-www-funjoo-ir

دیدن چهار فصل در یک محدوده جغرافیایی آرمان هر گردشگری است که…

 

دیدن چهار فصل در یک محدوده جغرافیایی آرمان هر گردشگری است که آن را می تواند در سرزمین بلوط و برف و سرزمین گنج های آشکار ایران تجربه کرد.
در این گزارش آمده است : اطلاق نام ‘ سرزمین تابش مستقیم’ نخستین بار از سوی محققان و متخصصان معروف رشته گلکاری و گیاه شناسی هلندی به دلیل تابش مستقیم نور خورشید و ارتفاع دو هزار متری از سطح دریا به چهارمحال وبختیاری صورت گرفت. سرزمین ‘ آبشار های مینیاتوری ‘ را نیز اول بار نویسندگان فرانسه و اروپا در سال ۲۰۰۲ در سفر کاروان کتاب ایران و فرانسه به چهارمحال و بختیاری به این استان نام نهاد و در کتاب ‘ سفر به سرزمین مینیاتور ‘ به نیکی از آبشارهای زیبای آن یاد کرد.
این گزارش می افزاید : چهار محال و بختیاری در فلات مرکزی ایران با جاذبه های طبیعی فراوان از جمله ابشارهای زیبا از مکان های مورد علاقه گردشگران طبیعت است. چه اینکه چهارمحال وبختیاری دارای جاذبه های طبیعت گردی فراوانی است به گونه ای که در آستانه فصل بهار در منطقه چمن گلی و صمصامی در شهرستان کوهرنگ همزیستی برف و گیاه را به راحتی می توان مشاهده کرد و در حالی که منطقه چمن گلی سرشار از گل های بانونه می باشد، در چند صد متری آن منطقه صمصامی پوشیده از برف زمستانی است.

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

عکس جشن تولد ژیلا صادقی همراه همسرش

عکس جشن تولد ژیلا صادقی همراه همسرش

عکس جشن تولد ژیلا صادقی همراه همسرش عکس جشن تولد ژیلا صادقی همراه همسرش کیک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *