خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار اجتماعی » مهریه عجیب عروس خانم که عاشق حیات وحش بود!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

مهریه عجیب عروس خانم که عاشق حیات وحش بود!

مهریه عجیب عروس خانم که عاشق حیات وحش بود!

مهریه عجیب عروس خانم که عاشق حیات وحش بود!

مهریه عجیب عروس خانم که عاشق حیات وحش بود!,فان جو, اخبار اجتماعی

 

عروس خانمی که به حیات وحش و طبیعت بسیار علاقه داشت مهریه ای عجیب و جالب را انتخاب کرد. مهریه های عجیب و غریبی زیادی در ایران شنیده ایم ولی مهریه این عروس خانم بسیار خاص است.

 

مهریه عجیب ولی واقعی

 

مهریه هایی عجیب اما واقعی. مهریه هایی که بیشتر براساس روحیه عروس خانم ها تعیین می شود و گاه زمانی که کار به پرداخت آن می رسد، مرد افسوس می خورد کاش مهریه را سکه تعیین کرده بود. مدتی بود مهریه ها خنده دار و غیرقابل اجرا شده بود که با ورود قوه قضاییه این مهریه ها دیگر ثبت نمی شود و خبری از بال مگس و دست و پای داماد به عنوان مهریه نیست.
مرد نقاش کارش شده نقاشی برای همسرش. باید ۱۰۰ تابلو نقاشی کند تا مهریه همسرش را بپردازد. زهرا و مهران شش سال قبل در نمایشگاه نقاشی مهران با هم آشنا شدند. زهرا ابتدا عاشق نقاشی ها و بعد مهران شد. او شاعر بود و عاشق منظره هایی سبز. زمانی که تصمیم به ازدواج گرفتند نوعروس مهریه عجیبی تعیین کرد. او صد تابلوی نقاشی از منظره را به عنوان مهریه تعیین کرد. حالا که کارشان به طلاق کشیده شده، زن جوان مهریه اش را اجرا گذاشته است.
مهران در جلسه دادگاه اعلام کرد نمی تواند این تعداد تابلو را یکجا به همسرش بدهد. حالا هم با حکم دادگاه باید ماهانه یک تابلوی نقاشی بکشد و به عنوان مهریه به همسرش بدهد.
گاهی برخی مهریه ها نه تنها باعث مشکل، بلکه سبب کار خیر می شود. نوعروس جوانی چندی قبل مهریه اش را نگهداری از ایتام تعیین کرد. نوعروس با مهریه تکفل پنج یتیم به مدت ۱۴۴ سال پیمان زناشویی بسته است. او درباره مهریه خود می گوید:همیشه دوست داشتم مهریه ام چیزی باشد که هم دنیای مرا بسازد و هم آخرتم را آباد کند، از این رو به نیت ۱۴ معصوم به مدت ۱۴ سال و به نیت پنج تن تکفل و سرپرستی پنج یتیم را جزو مهریه ام قرار دادم. سکه هر تعداد هم که باشد حتی اگر بتوانی آن را به صورت کامل از داماد بگیری فقط می تواند یک دلخوشی زودگذر برای این دنیا باشد، اما من دوست داشتم مهریه ام ماندگار باشد و دنیا و آخرت مرا تامین کند. با تقبل سرپرستی این ایتام نه تنها مهریه ام را از همان ابتدا دریافت کرده ام و همسرم شیرینی لذت پرداخت مهریه مرا می چشد، بلکه برای هر دوی ما باقیات الصالحاتی ایجاد شده که باعث خیر هر دوی ماست و ما می توانیم بهشت دنیوی و اخروی را در کنار هم بسازیم و مسیر کمال و سعادت را با یکدیگر طی کنیم.
آقا داماد نیز درخصوص چگونگی مهریه همسرش گفته است:در صحبت هایی که با هم داشتیم مشخص شد خط مشی ما بسیار شبیه هم است و از آنجا که از قبل دوست داشتم چنین کاری را انجام دهم این موضوع را به عنوان مهریه لحاظ کردیم و در صورتی که وسع مالی ما بهتر شود تعداد را افزایش خواهیم داد.
ازدواج با عروس عاشق حیات وحش هم دردسرهای خودش را دارد. پرونده شکایت زنی با مهریه ۱۰ آهوی وحشی هم یکی از عجیب ترین پرونده هایی بود که دو سه سال قبل در دادگاه خانواده به جریان افتاد.
مهناز ۲۶ ساله که با یکی از آشنایان خود در شهر مادری اش ازدواج کرده بود، به دلیل علاقه ای که به طبیعت داشت این مهریه را انتخاب کرد. او چند ماه بعد از ازدواج به خاطر شغل همسرش به تهران آمد اما آن قدر تنهایی و غربت آزارش داد که تصمیم گرفت مهریه اش را اجرا بگذارد و شوهرش را مجبور کند تا زمانی که ۱۰۰ راس آهوی وحشی را از دشت های شهرستان محل سکونتشان شکار نکرده، به تهران برنگردند. این هم از جمله مهریه هایی بود که قابلیت اجرا نداشت.
گاهی مهریه شوکه کننده است مانند مهریه نوعروسی که پای سفره عقد همه مهمانان را شوکه کرد. براساس آنچه یکی از خبرگزاری ها اعلام کرده است، عروس و داماد در محل کار یکدیگر را دیده و به هم دل بسته بودند. هر دو دوست داشتند زندگی شان را از دریچه ای دیگر ببینند. برای همین تصمیم گرفته بودند به گونه ای جدید و نو زندگی را آغاز کنند.
اگرچه سال ها پیش پدر دختر جوان از روستا به شهر آمده بود و در شهر زندگی کرده بود، ولی واقعیت این بود که دختر جوان هنوز دلبسته اصالت ها و سادگی ها بود. برای همین وقتی وارد شد، همه متعجب شدند. او به رسم روستا لباسی محلی پوشیده و با سادگی تمام آماده عقد ازدواج شده بود. زمانی که عروس و داماد کنار سفره عقد نشستند اطرافیان شروع به پایکوبی کردند. در این زمان عاقد از پدر عروس درخواست کرد تا میزان مهریه را مشخص کند. پدر عروس گفت:خوشحالم که در تمام این سال ها دختری خوب تربیت کرده ام و او هرگز با وجود پیشرفتی که داشته حقیقت و اصالت خود را از یاد نبرده است. برای همین می خواهم انتخاب میزان مهریه را به عهده خودش بگذارم، زیرا می دانم او بهترین انتخاب را خواهد داشت و بهترین شیوه را در پیش خواهد گرفت.
دختر جوان رو به پدرش کرد و گفت:فردی را که برای زندگی ام انتخاب کرده ام، فردی است که در طول چند سال همکاری با خودم انتخاب کرده ام و خوشحال هستم که عقاید و افکارمان به هم نزدیک است برای همین برای مهریه ام یک موتوسیکلت و دو عدد دوچرخه تقاضا می کنم. عروس در برابر تعجب همه گفت:من به سفر علاقه زیادی دارم و دوست دارم در طبیعت گشت و گذار داشته باشم، هم من و هم همسرم از دوچرخه سواری لذت می بریم و می خواهم با دوچرخه سفر کنیم و سفرهایی هم که با دوچرخه ممکن نیست را با موتورسیکلت برویم. حاضران با شنیدن این میزان مهریه شادمانی کردند و خطبه عقد خوانده شد.
وقتی همسرت جهانگرد باشد
وقتی همسرت جهانگرد باشد، آن وقت باید سفر به کشورهای مختلف را به عنوان مهریه تعیین کنی. چندی قبل انتشار تصویری از یک عقدنامه در شبکه های اجتماعی با مهریه جالب و در نوع خود جدید موجب تعجب کاربران شد.
در این عقدنامه هزینه پنج سفر به قاره های جهان که شامل کشورهای برزیل، کانادا، چین، هندوستان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، آلمان، تانزانیا و استرالیا که معادل با نرخ روز موسسات توریستی معتبر در تهران برای تورهای ۱۵ روزه رایج در این موسسات به عنوان مهریه نوشته شده است. حالا اگر عروس خانم بخواهد مهریه اش را اجرا بگذارد، داماد باید او را روانه ۱۰ کشور با هزینه میلیاردی کند.

مهریه عجیب ولی واقعی عروس عاشق حیات وحش!

مهریه عجیب عروس خانم که عاشق حیات وحش بود!

تاپ ناز

مهریه عجیب عروس خانم که عاشق حیات وحش بود!,فان جو, اخبار اجتماعی

پیشنهاد ما

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان فیلم ماجرای تجاوز جنسی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *