خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سینما » اخبار سینما » مهران مدیری فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر را می سازد + بازیگران و داستان


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

مهران مدیری فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر را می سازد + بازیگران و داستان

مهران مدیری فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر را می سازد + بازیگران و داستان

مهران مدیری فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر را می سازد + بازیگران و داستان

مهران مدیری فیلم سینمایی ساعت 5 عصر را می سازد + بازیگران و داستان, فان جو, مهران مدیری,فیلم جدید مهران مدیری, تصاویر مهران مدیری,گریم جدید مهران مدیری, فیلم سینمایی ساعت 5 عصر ,دانلود فیلم سینمایی ساعت 5 عصر, عکسهای فیلم سینمایی ساعت 5 عصر,دانلود تیتراژ فیلم سینمایی ساعت 5 عصر, گریم بازیگران فیلم سینمایی ساعت 5 عصر, زمان اکران فیلم سینمایی ساعت 5 عصر,

خداحافظى مهران مدیرى از تلویزیون / ساخت اولین فیلم سینمایى با نام ” ساعت پنج عصر
.
مهران مدیرى شب گذشته در گفتگو با بهروز افخمى در برنامه هفت از خداحافظى اش با تلویزیون پس از پخش “دورهمى” و ساخت اولین فیلم سینمایى اش خبر داد. بخش هایى از این گفتگو را مى خوانید:


.
دو ماه دیگر فیلم سینمایی خود را می سازم. دو فیلمنامه دارم. یکی کمدی و دیگری تلخ و عجیب. در این سالها به دلیل آنکه مدام درگیر تلویزیون یا شبکه نمایش خانگی بودم، نشد.
.
دلیل فیلم سینمایی نساختن در این سالها، ترس از ساخت فیلم سینمایی کمدی نبود. ترس از ساخت فیلم سینمایی بود. با وجود اینکه این تجربه کم نیست، اما برای سینما کم است. و دوست داشتم وقتی به سینما می آیم خیلی حرفه ای باشد.
.
نام فیلم “ساعت پنج عصر” است که یک فیلم کمدی است. فیلم سخت و خیابانی و بسیار شلوغ و پرجمعیتی است. ممکن است در هر سکانسی بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر حضور داشته باشند. اما فیلم تنها یک بازیگر اصلی دارد و باقی مردم اند.
.
داستان : فیلمی است از ۷ صبح تا ۵ بعدازظهر یک فرد را در تهران روایت می کند که آن روز آخرین فرصت آن فرد است که باید کاری را انجام دهد. فیلم مثل گلوله برفی است که هرچه جلوتر می رود بزرگتر می شود و ریتم مدام تندتر می شود و دیوانه وار بودن ماجرا بزرگتر و موضوع عظیم تر می شود. فیلم موضوعی به شدت اجتماعی دارد که هر روز با آن مواجه ایم اما بدان توجهی نمی کنیم.
.
بعد از برنامه “دورهمی” دیگر کاری برای شبکه نمایش خانگی و تلویزیون نخواهم ساخت و به تولید سالی یک فیلم سینمایی کفایت می کنم. من از ۳۶۵ روز سال ۳۶۰ روز سال را کار کرده ام و فکر می کنم باید استراحت کنم.
.
من تصمیم دارم در ادامه مسیر فیلمسازی خود حرف های تندتر و بزرگتری در حوزه سیاست و فرهنگ و اجتماع بزنم که  جای این حرف ها در تلویزیون نیست و محدودیت های آن نمی گذارد و به نظر در شبکه نمایش خانگی و ارشاد بهتر می شود اینها را بیان کرد.
.
طرح فیلمنامه “ساعت پنج عصر” از خودم است اما من با خشایار الوند در حال نگارش آن هستیم. اما فیلمنامه دومم که تلخ است به تنهایی کار خودم است. علاقه خودم به نگارش متن های تلخ و جدی است.

تکمیلی : شروع ساخت فیلم ساعت پنج عصر از روز دوشنبه ۱ آذر ماه ۹۵

فیلم سینمایى “ساعت ۵ عصر”به کارگردانى مهران مدیرى صبح دوشنبه ۱ آذر در تهران کلید می خورد. سرمایه گذارى این فیلم به عهده اول مارکت است.

 

 

مهران مدیری فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر را می سازد + بازیگران و داستان

اریا پیکس

مهران مدیری فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر را می سازد + بازیگران و داستان, فان جو, مهران مدیری,فیلم جدید مهران مدیری, تصاویر مهران مدیری,گریم جدید مهران مدیری, فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر ,دانلود فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر, عکسهای فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر,دانلود تیتراژ فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر, گریم بازیگران فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر, زمان اکران فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر,

پیشنهاد ما

اخبار سرگرمی, سرگرمی, عکس بازیگر زن, مهناز افشار, باران کوثری, نگار جواهریان, عاطفه رضوی, تهمینه میلانی, بازیگر زن, کارگردان, خانه سینما

اسامی بهترین بازیگران زن سینمای ایران

اسامی بهترین بازیگران زن سینمای ایران اسامی بهترین بازیگران زن سینمای ایران     اسامی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *