خانه » اخبار روز » معمای عجیب و غریب ضرغام اسماعیل!

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

معمای عجیب و غریب ضرغام اسماعیل!

معمای عجیب و غریب ضرغام اسماعیل!

معمای عجیب و غریب ضرغام اسماعیل!

 

 

اخبار,اخبارورزشی,ضرغام اسماعیل

ضرغام اسماعیل به پرسپولیسی ها پیشنهاد ۴۰۰ هزار دلاری داده است.

این رقم نسبت به رقم ۲۵۰ هزار یورویی که باشگاه به ماریچ کروات خواهد داد تفاوت زیادی ندارد. پیشنهاد اولیه ضرغام ۴۰۰ هزار دلار است اما پرسپولیسی ها می گویند می توانند از او تخفیف بگیرند. اما مشکل اسماعیل با پرسپولیسی ها مشکل مالی نیست و گیری که در این بین وجود دارد، حضور یک واسطه جوان است.

 

او فصل گذشته هم یک پروژه را برای پرسپولیسی ها نیمه کاره باقی گذاشت به همین دلیل قرمزها اعتمادی به او ندارند. این واسطه جوان به پرسپولیسی ها گفته نامه ای را تنظیم کنند که نشان دهد او واسطه آنها برای جذب ضرغام است اما مسولان باشگاه این موضوع را نپذیرفته اند و می گویند مگر مدیر برنامه های ضرغام نیست.

این بازیکن در حال حاضر در عراق به سر می برد و بعد از پایان رقابت های پلی آف لیگ عراق، مشکلی برای سفر به ایران ندارد. پرسپولیسی ها می گویند تنها داشتن یک تماس تصویری با این بازیکن و گفتن این جمله که می خواهد به ایران بیاید، برای آنها کافی است تا سریعا بلیت سفرش به ایران را تهیه کنند. اما فعلا این مشکل رفع نشده و پرسپولیسی ها با واسطه ای که قرار است او را به ایران بیاورد، مشکل دارند.

 

اخبار ورزشی – خبرآنلاین

 

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

پوتین, پوتین در ایران, پوتین در تهران, سفر پوتین به تهران, سفر پوتین به ایران, ورود پوتین به ایران, دیدار پوتین با رهبر, عکس دیدار پوتین با رهبر, جزییات دیدار پوتین با رهبر, تصاویر دیدار پوتین با رهبر, آیت الله خامنه ای, پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس دیدار پوتین و آیت الله خامنه ای, پوتین و خامنه ای, رهبر انقلاب,

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عکسهای پوتین با رهبر انقلاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *