خانه » اخبار روز » معروف: پتانسیل شکست دوباره آمریکا را داریم

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

معروف: پتانسیل شکست دوباره آمریکا را داریم

معروف: پتانسیل شکست دوباره آمریکا را داریم

معروف: پتانسیل شکست دوباره آمریکا را داریم

 

سعید معروف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان پس از برتری ۳ بر صفر مقابل روسیه با حضور در نشست خبری این مسابقه اظهار داشت: بعد از هشت ماه دوباره به سالن آزادی آمدیم و در کنار مردم بازی می‌کردیم و باید بگویم که جو بسیار خوبی بر سالن حکمفرما بود.

 

وی افزود: مطمئناً آمریکا در بازی بعدی بهتر از این بازی خواهد کرد و سعی میکند این نتیجه را جبران کند. چون بازیکنان این تیم با بازی در چنین جوی چندان آشنا نبودند. همچنین خطای سرویس‌ آمریکایی ها زیاد بود.
کاپیتان تیم ملی ایران اضافه کرد: آمریکایی‌ها با توجه به این شکست و آشنایی با جو سالن در بازی بعدی به مراتب بهتر از بازی امشب عمل خواهند کرد اما تیم ما این پتانسیل را دارد که حتی بهتر از بازی امشب عمل کند و بازهم تیم آمریکا را شکست دهد.
سعید معروف در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کردو امیدوارم در دیدار بعدی مقابل آمریکا هم پیروز یاشیم و به شش امتیاز کامل برسیم امیدوارم راه صعودمان با این دو پیروزی به مرحله بعدی مسابقات لیگ جهانی والیبال هموار شود.

 

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

پوتین, پوتین در ایران, پوتین در تهران, سفر پوتین به تهران, سفر پوتین به ایران, ورود پوتین به ایران, دیدار پوتین با رهبر, عکس دیدار پوتین با رهبر, جزییات دیدار پوتین با رهبر, تصاویر دیدار پوتین با رهبر, آیت الله خامنه ای, پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس دیدار پوتین و آیت الله خامنه ای, پوتین و خامنه ای, رهبر انقلاب,

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عکسهای پوتین با رهبر انقلاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *