خانه » اخبار روز » معروف: هنوز باید از روسیه یاد بگیریم


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

معروف: هنوز باید از روسیه یاد بگیریم

معروف: هنوز باید از روسیه یاد بگیریم

معروف: هنوز باید از روسیه یاد بگیریم

 

 

اخبار,اخبار ورزشی, والیبال

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با اذعان به اینکه تیمش شایسته صعود به مرحله نهایی بود گفت: روسیه با انگیزه و کم اشتباه بود و هنوز باید از این تیم یاد بگیریم.

به گزارش ایسنا، سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از باخت به روسیه اظهار کرد: با توجه به شرایط جدول طبیعی بود که پیروزی بر روسیه سخت باشد اما ما با کیفیت خوبی وارد زمین شدیم. شاید اگر گیم اول را می بردیم شرایط فرق می کرد. به هر حال به بازی برگشتیم اما چون روسیه خیلی به این پیروزی نیاز داشت کم اشتباه بازی کرد.

وی افزود: روسیه در گروه اول ماند. باید به آن ها تبریک بگویم. این تیم چیزهای زیادی دارد که به ما یاد دهد. ما شایسته صعود بودیم. امیدوارم همین روند را ادامه دهیم و در جام جهانی موفق شویم.
اخبار  ورزشی  –  ایسنا

 

پیشنهاد ما

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+)

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) پس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *