خانه » سرگرمی » مشکلات یک خانواده چاق! +تصاویر

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

مشکلات یک خانواده چاق! +تصاویر

مشکلات یک خانواده چاق! +تصاویر

مشکلات یک خانواده چاق! +تصاویر

چاقی در دوران کودکی یک مشکل همه گیر شده، کودکان سراسر جهان دچار پرخوری شده اند، به خصوص وقتی بچه ها کوچک هستند، والدین اولین منبع مشکل هستند. در این مطلب لاپلاس با خانواده ای آشنا می شوید که بچه ها دچار مشکل ژنتیکی هستند و پدر خانواده برای کمک به آنها از خودگذشتگی می کند.

خانواده ناندوانا در هند زندگی می کنند، چهار فرزند دارند که از بین آنها تنها فرزند اول دارای وزن عادی است و سه فرزند دیگر دچار چاقی مزمن هستند. آنها از بیماری ژنتیکی سندروم ویلی-پرادر رنج می برند که یکی از مشکلات آن احساس گرسنگی غیرقابل کنترل است.

خانواده , چاق , بیماری , تصاویر , بیماری ژنتیکی , چاقی در دوران کودکی , پرخوری , پرخوری در کو.دکان , چاقی مزمن

مراقبت از این بچه ها هم از نظر جسمی و هم ذهنی واقعا طاقت فرساست. از آنجا که آنها نمی توانند وزن خود را حمل کنند، راه رفتن برای آنها غیرممکن است و مادر ۳۰ ساله خانواده، بیشتر روز خود را صرف تغذیه و نظافت این بچه ها می کند. پدر خانواده درآمد کافی برای تامین هزینه خوراک آنها ندارد.

 مشکلات یک خانواده چاق!

نیازی به گفتن نیست که والدین خانواده یک شغل تمام وقت دارند که دردرجه اول تامین غذای بچه هاست. کار پرانگا(مادر خانواده) ساعت ۶ صبح شروع می شود، یعنی وقتی بچه ها گرسنه از خواب بیدار می شوند. صبحانه آنها شامل ۵ موز، یک لیتر شیر، یک کاسه سوپ و ۶ عدد نان محلی است. این مقدار صبحانه یک ارتش کوچک را در بیشتر خانه ها نگه می دارد، اما در این مورد، آنها دوباره قبل از ساعت ۱۰ گرسنه می شوند. بنابراین آنها دوباره دو موز، یک کاسه سوپ، ۵عدد نان و ۴ بسته چیپس می خورند!!

مشکلات یک خانواده چاق!

متاسفانه پدرخانواده قصد دارد یکی از کلیه های خود را بفروشد تا هزینه درمان آنها را به یک متخصص پرداخت کند. هرچند این کار قابل تحسین است، اما احتمالا هدردادن زمان و یک کلیه است. پزشکان توافق دارند که بهترین راه درمان این بیماری جلوگیری از پرخوری است. گرچه این کار بسیار دشوار است اما غیرممکن نیست. هیچ کس دوست ندارد که به درخواست غذای یک کودک جواب منفی دهد. اما این بیماری اگر درمان نشود کشنده است و این راهی اجباری و ضرورتی برای زنده ماندن بچه هاست.

لاپلاس

 

خانواده , چاق , بیماری , تصاویر , بیماری ژنتیکی , چاقی در دوران کودکی , پرخوری , پرخوری در کو.دکان , چاقی مزمن

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

عکس پروفایل دخترانه پاییزی, عکس پروفایل پاییزی دخترانه, عکس پروفایل پاییز, عکسهای پروفایل پاییزی, عکس پروفایل عاشقانه پاییزی, عکس پروفایل دختر پاییزی, دانلود عکس پروفایل پاییزی, عکس برای پروفایل پاییزی, عکس پروفایل باران پاییزی, عکس نوشته پاییزی پروفایل, عکس پروفایل پاییزی, عکس پروفایل پاییزی عاشقانه, عکس پروفایل پاییزی غمگین, عکس پروفایل پاییزی پسرانه, عکس پروفایل پاییزی زیبا, عکس پروفایل پاییزی جدید, عکس پروفایل پاییزی و محرمی, عکس پروفایل پاییزی با عطر محرم, عکس پروفایل پاییزی شیک, عکس پروفایل پاییزی خاص, عکس پروفایل از پاییز, عکس پروفایل زیبا از پاییز, دانلود عکس پاییزی برای پروفایل, عکس پروفایل برای پاییز, عکس پاییزی برا پروفایل, عکس های پاییزی برای پروفایل, عکس زیبای پاییزی برای پروفایل, عکسهای پروفایل دختر در پاییز, عکس پروفایل عاشقانه پاییز, عکس پروفایل فصل پاییز, عکس پروفایل مخصوص پاییز, عکس پروفایل در مورد پاییز, عکس پاییزی واسه پروفایل, عکس های پروفایل پاییزی, عکس پاییزی برای پروفایل, , ,

عکس پروفایل پاییزی | عکس نوشته های پاییزی

عکس پروفایل پاییزی | عکس نوشته های پاییزی عکس پروفایل پاییزی | عکس نوشته های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *