خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » مرگ ملکه انگلیس و ۱۲روز عزای عمومی


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

مرگ ملکه انگلیس و ۱۲روز عزای عمومی

مرگ ملکه انگلیس و ۱۲روز عزای عمومی

مرگ ملکه انگلیس و ۱۲روز عزای عمومی

اخبار سیاسی, ملکه انگلیس, مراسم درگذشت ملکه انگلیت, انگلستان, بریتانیا, مراسم درگذشت الیزابت دوم

مرگ ملکه انگلیس و ۱۲روز عزای عمومی

یک روزنامه انگلیسی در حالی که هنوز ملکه بریتانیا زنده است، نوشت برنامه‌هایی سرّی برای برگزاری مراسم درگذشت ملکه ترتیب داده شده‌اند که شامل ۱۲ روز عزای عمومی در سراسر این کشور است.

مسئولان بریتانیایی در حال آمادگی برای مراسم درگذشت الیزابت دوم ملکه این کشور در زمان وقوع این اتفاق، هستند.

به نوشته روزنامه دیلی استار، برنامه‌های سرّی برای برگزاری مراسم درگذشت ملکه بریتانیا، که تابستان گذشته تولد نود سالگی خود را جشن گرفت، ترتیب داده شده‌اند.

طرحی با نام رمز «عملیات پل لندن» برای برگزاری مراسم درگذشت ملکه بریتانیا برنامه‌ریزی شده است و بر اساس آن ۱۲ روز عزای عمومی اعلام خواهد شد که از طریق کاخ باکینگهام اعلام می‌شود و سایتی برای انتشار لحظه به لحظه اخبار در حداقل ۲۴ ساعت اول درگذشت ملکه، برنامه‌ریزی شده است.

تمام کانال‌های عادی شبکه بی‌بی‌سی برنامه‌هایشان را قطع و مرگ ملکه را حداقل برای ۲۴ ساعت اول پوشش می‌دهند. همچنین تمام برنامه‌های کمدی این کانال حذف می شوند و ویدیوهای از پیش آماده شده با مرگ ملکه از بی‌بی‌سی پخش خواهند شد.

همچنین قرار است صدها نفر برای عزاداری در خیابان مقابل کاخ باکینگهام به صف شده و برای ادای احترام به ملکه مرحوم، دسته گل تقدیم کنند.

از سوی دیگر جسد ملکه در سالن اصلی وست‌مینیستر با احترام خوابانده می‌شود تا زمان دفن که برای خاندان سلطنتی بریتانیا معمولا ۳ روز است،‌ فرا رسد البته این زمان ممکن است برای الیزابت دوم بیشتر هم باشد.

در همین زمان، وزرای دولت و نمایندگان پارلمان با پادشاه جدید بیعت می‌کنند و جاستین ولبی اسقف اعظم کانتربری مراسم مذهبی مرگ وی را برگزار می‌کند.

بعد از اعلام مرگ ملکه، شورای جانشینی پرنس چارلز پسر ارشد الیزابت دوم را به عنوان پادشاه بریتانیا معرفی می‌کند ولی تاج‌گذاری جانشین چند ماه پس از مرگ ملکه انجام خواهد گرفت.

اما از آنجایی که چارلز وجهه مناسبی در بریتانیا ندارد، گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد که پسر ارشد وی ویلیام جانشین ملکه شود البته این احتمال ضعیف است./ ستاره ها

مرگ ملکه انگلیس و ۱۲روز عزای عمومی

افتاب

پیشنهاد ما

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *