خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » مردی که شبانه کار میکرد خبر نداشت زنش همخواب دیگران می شود


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

مردی که شبانه کار میکرد خبر نداشت زنش همخواب دیگران می شود

مردی که شبانه کار میکرد خبر نداشت زنش همخواب دیگران می شود

مردی که شبانه کار میکرد خبر نداشت زنش همخواب دیگران می شود

مردی که شبانه کار میکرد خبر نداشت زنش همخواب دیگران می شود

مرد جوان مجبور بود در یک شرکت در شیفت شب کار کند به منزل برگشت و با جسد همسرش روبرو شد. همسرش با مردی دیگر رابطه جنسی داشت و مرد شرور بعد از همخواب شدن با این زن، او را کشته بود.

زن در غیاب شوهرش با مردان همخواب می شد

مردی که در یک شرکت شبکار بوده هست ناگهان با مرگ همسر خود روبرو می‌شود ونمی‌داند که ماجرا چیست زن وی شب ها با مرد دیگری رابطه داشته هست. آشنایی زن جوان وکارگررستوران سرآغاز یک رابطه شیطانی شد تا این که مرد جوان برای رهایی ازدام این زن، اوراکشت.

صبح ۴ اسفند سال ۹۵ مأموران (پلیس Police) جنوب تهران درپی تماس مرد میانسالی ازقتل همسروی باخبرشده وخود را به محل حادثه (Incidentt) رساندند. پس ازحضورمأموران وبررسی‌های مقدماتی، ماجرای قتل (Murder) به بازپرس کشیک جنایی اعلام شد.با ورود تیم تحقیق به محل ومشاهده آثار کبودی روی گردن مقتول مشخص شد زن جوان خفه شده هست.

دکتر قانونی هم اعلام کرد زمان زیادی ازقتل نگذشته هست.درهای ورودی سالم بود ووسایل پذیرایی حکایت از آن داشت که عامل جنایت (Crime) یک آشناست. از سوی دیگروقتی مشخص شد طلاهای زن جوان نیز به سرقت (Stealingg) رفته هست احتمال وقوع قتل به خاطر سرقت قوت گرفت.

 

 

دستگیری یک مظنون

همسر مینا درنخستین بازجویی‌ها به تیم جنایی گفت کارگر شب کار یک شرکت هستم.ساعت ۷ شب به محل کارم می روم و ساعت ۷ صبح هم از آنجا خارج میشوم. شب قبل نیز در شرکت بودم و شاهد هم دارم. با کسی هم اختلاف نداشتم و نمی دانم چه کسی اینکار را انجام داده هست.این درحالی بود که در تحقیقات صورت گرفته توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت اظهارات همسرمقتول تأیید شد.

به گزارش پارس ناز اما در ادامه کارآگاهان جنایی به ردپای یک مرد در زندگی مینا رسیدندکه مدت‌ها با مینا رابطه تلگرامی داشت. با کشف این سرنخ مرد جوان بلافاصله بازداشت شد اما منکر جنایت بود.سرانجام به قتل اعتراف کرد و گفت من کارگر رستورانم. حدود ۴ سال قبل یک شب مینا به همراه یکی از دوستانش به رستوران ما آمد.

او از خوراکی که سفارش داده بود خوشش آمد و دستور پخت آن را خواست. چون آن زمان خیلی رستوران شلوغ بود شماره موبایل مینا را گرفتم و قرار شد با او تماس بگیرم. دو دفعه اولی که به موبایل‌اش زنگ زدم هدفم دادن دستور پخت غذا بود. اما دفعات بعدی انگیزه‌ام فرق کرد. چراکه ما وارد یک رابطه پنهانی شده بودیم و هر روز این رابطه اکثر می‌شد.

اوایل مشکلی نداشتیم اما بعد از مدتی مشکلات من و مینا شروع شد. او مدام گوشی مرابررسی می کرد و در رابطه با افرادی که با انها تماس گرفته بودم پرس و جو میکرد. رفتارهایش باعث شد تا تصمیم به ترکش بگیرم. اما او اصرار به ادامه این رابطه داشت. شب حادثه به منزل مینا رفته بودم.اما صبح و قبل از آنکه همسر مینا به منزل بیاید

دوباره دعوایمان شد. او مدام سین جیم‌ام میکرد. تا این که دعوا بالا گرفت و سیلی محکمی به صورتم زد. من هم یک دفعه تعادلم را از دست دادم و به او ضربه‌ای زدم که مینا به دیوار خورد و بیهوش شد اما نفس میکشید.ولی هر چه صدایش کردم جواب نمی‌داد. درحالی که خیلی ترسیده بودم دست و پایش را بستم و گلویش را فشار دادم

و بعد از آن برای فریب پلیس، طلاهایش را سرقت کردم. همان‌روز طلاهایی که از مینا سرقت کرده بودم را فروختم. تصمیم داشتم فرار Escapee کنم اما خیلی زود دستگیر شدم.با اعترافات مرد جوان، او با قرار بازداشت موقت تحویل کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی شد تا تحقیقات تکمیلی دراین باره ادامه یابد

 

مردی که شبانه کار میکرد خبر نداشت زنش همخواب دیگران می شود

منبع: تاپ ناز

پیشنهاد ما

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش   …

یک دیدگاه

  1. خرید فالوور اینستاگرام

    سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *