خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » مردی با بینی پیشانی + عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

مردی با بینی پیشانی + عکس

مردی با بینی پیشانی + عکس

مردی چینی دارای بینی ای بر روی پیشانی اش است که در حال رشد است. این مرد پس از تصادفی شدید دچار آسیب در غضروف بینی و عفونت شد. از این رو پزشکان تصمیم به ترمیم بینی او گرفتند اما موفق به این کار نشدند. در نتیجه تیم پزشکی تصمیم گرفت تا این مرد چینی بینی ای در پیشانی داشته باشد.

دکتر دیوید کانگلو (David Cangello) پزشک جراح پلاستیک در بیمارستان  Lenox می گوید: این روش روشی متفاوت از جراحی های انجام گرفته در گذشته نیست.

به گفته دکتر دیوید کانگلو غضروف بکار رفته در بینی را از قسمت دنده های این مرد برداشته و در بینی او بکار برده و لبه های  پوست را روی غضروف کشیده و آن را بخیه می زنند.

ممکن است در چنین مواردی بیماران ترجیح دهند تا بینی جدید در قسمتی از بدن رشد کند که نامحسوس باشد اما دلایلی برای قراردادن بینی بر روی پیشانی وجود دارد.

این پزشک جراح معتقد است که از بافت مشابه می توان بعدها در بازسازی اعضای بدن در همان منطقه استفاده کرد. در چنین مواردی عروق خونی دچار آسیب شده و جراح مجبور به بریدن رگ ها و وصل کردن آنها در جای مناسب است. اما در صورتی که بینی جدید در قسمت دیگر بدن مثلا در پا گذاشته شود با زحمت های زیادی همراه است.

چنانچه در تصویر دیده می شود مرد صاحب بینی جدید در سلامت بسر می برد.

پیشنهاد ما

تجاوز جنسی به زنان در ماشین + زنی که مرد متجاوز را رسوا کرد

تجاوز جنسی به زنان در ماشین + زنی که مرد متجاوز را رسوا کرد

تجاوز جنسی به زنان در ماشین + زنی که مرد متجاوز را رسوا کرد تجاوز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *