خانه » مد و زیبایی » دکوراسیون » مدل های زیبای اتاق کار مدرن به رنگ تمرکز


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

مدل های زیبای اتاق کار مدرن به رنگ تمرکز

مدل های زیبای اتاق کار مدرن به رنگ تمرکز

مدل های زیبای اتاق کار مدرن به رنگ تمرکز

یک میز چوبی مدرن در ابعاد مناسب و چند ردیق قفسه و باکس مدرن با یک رنگ زمینه اتاق فضایی خواهد ساخت شیک و آرام برای دفترکار خانگی یا اداری شما.

مدل-اتاق-کار-funjoo

 

 

یک محیط کار مناسب باید علاوه بر دکوراسیون و چیدمان مناسب بایستی فضایی باشد که فرد در ان احساس آرامش و تمرکز داشته باشد .برای همین منظور بهتر است قبل از هرکاری اصول پایه ای طراحی دکوراسیون داخلی یک اتاق کار مناسب خانگی را در محیط های کوچک و بزرگ را بدانیم. اینکه چطور المان های گوناگون را با کنار هم قرار دادن به سمتی هدایت کنیم که فرد مراجعه کننده و خود شما در آن احساس راحتی داشته باشید.

برای طراحی دکوراسیون داخلی مدل اتاق کار به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

رنگ حرف اول را می زند:

انتخاب رنگ زمینه و ترکیبات رنگی گرم و سرد برای اتاق کار همانند هر بخش دیگری از دکوراسیون داخلی اهمیت خاصی دارد . یکی از رنگها که توسط طراحان مدرن برای این فضا انتخاب می شود رنگ سفید است که به دلیل تاثیرات مثبت آن دلباز شدن محیط را به خوبی انجام می دهد. اگر می خواهید اتاق بزرگ تر به نظر برسد، از سفید، کرم و رنگ های روشن استفاده کنید. سقف سفید نیز اتاق را بزرگ تر نشان می دهد.

جای میز و لوازم کار را درست انتخاب کنید:

مهم نیست که اتاق کار شما یک زیرپله کوچک باشد یا اینکه یک اتاق بزرگ با امکانات کامل ، اینکه شما چه سبک لوازمی برای اتاق کارتان خریداری کنید و چطور آنها را بچینید قبل از هر چیزی اهمیت دارد. میز و مبلمان اداری که با عنوان میزهای مدیرعاملی در بازار شناخته می شوند به دلیل دارا بودن کشوبندی و قفسه های کاربردی بهترین گزینه برای اتاق کار خانگی شما خواهند بود.

لوازم اضافه در اتاق کار ممنوع:

از قرار دادن مبلمان اضافه در محل کار بکاهید و آنچه را که واقعاً به آن نیاز دارید و استفاده می کنید در اتاق قرار دهید. فضا و مبلمان را با کاری که قرار است در آن انجام دهید، ساماندهی کنید. قفسه کتب و منابع مرجع را مرتب کنید. نیازمندی های خود را مشخص کرده و بر طبق آنها برنامه ای را تنظیم کنید.

اهمیت نورگیربودن محل قرار گرفتن میز کار در اتاق کار :

میز کار، هرچه نزدیک تر به پنجره قرارداشته باشد بهتراست. بدین وسیله از نور طبیعی برای خواندن و یا نوشتن استفاده خواهد شد. درعین حال باید از تابش نورهای خیره کننده و براق جلوگیری کرد.

تصاویر جدیدترین مدل اتاق کار

مدل-اتاق-کار-funjoo

مدل اتاق کار با طراحی مدرن و شیک

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار کوچک خانگی زیرپله

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

دکوراسیون و مدل لوازم جدید اتاق کار خانگی

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار با طراحی داخلی فانتزی و شیک

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار کوچک با فضاسازی کامل و میزکاری مدرن

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار با استفاده مفید از فضا

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل میز و قفسه های چوبی اتاق کار

۲۰ مدل اتاق کار مدرن به رنگ تمرکز + تصاویر

 

مدل های زیبای اتاق کار مدرن به رنگ تمرکز

منبع: فان جو نمناک

مدل های زیبای اتاق کار مدرن به رنگ تمرکز,فان جو,مدل اتاق کار , میز چوبی اتاق کار , مدل میز و قفسه های اتاق کار , آفیش خانگی , چیدمان اتاق کار , جدیدترین طراحی داخلی اتاق کار در منزل , طراحی دفتر کار اداری , دکور دفتر کار شیک , دفتر کار کوچک ,

پیشنهاد ما

مدل مانتو و روسری Zarir

جدیدترین مدل مانتو و روسری

جدیدترین مدل مانتو و روسری جدیدترین مدل مانتو و روسری مدل هایی از مانتو و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *