خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » محمد رجبی حراست صدا و سیما گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان!!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

محمد رجبی حراست صدا و سیما گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان!!

محمد رجبی حراست صدا و سیما گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان!!

محمد رجبی حراست صدا و سیما گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان!!

محمد رجبی حراست صدا و سیما گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان!!, فان جو, سابقه گزارشگری محمد رجبی, محمد رجبی, محمد رجبی گزارشگر, محمد رجبی گزارشگر پرسپولیس و پیکان, چه کسی گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان است؟, گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان, فوتبال و فوتسال

 

محمد رجبی گزارشگر

فان جو:گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان محمد رجبی از نیروهای حراست صدا و سیما است که باید دید گزارشگری محمد رجبی با چه واکنش هایی همراه خواهد بود.

محمد رجبی از نیروهای حراست صدا و سیما است که گزارشگر امروز بازی پرسپولیس و پیکان را انجام می دهد.

گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان یکی از نیروهای حراست صداوسیما محسوب می‌شود که به گزارشگری علاقه دارد و طی چند سال اخیر به شکلی عجیب پشت میکروفون چند بازی لیگ برتری قرار گرفته.
پرسپولیس و پیکان تهران امروز در شرایطی در ورزشگاه شهر قدس به مصاف هم می‌روند که در فضای مجازی، از یک اسم عجیب به عنوان گزارشگر این مسابقه نام برده شده است.
محمد رجبی، نامی است که در شبکه‌های اجتماعی و حتی برخی سایت‌های رسمی به عنوان گزارشگر بازی مهم تیم صدرنشین لیگ برتر در هفته یازدهم دست به دست می‌شود.
شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد که این اسم، یک اشتباه لفظی یا خبری است، اما ظاهرا اینطور نیست!

جالب است بدانید رجبی یکی از نیروهای حراست صداوسیما محسوب می‌شود که به گزارشگری علاقه دارد و طی چند سال اخیر به شکلی عجیب پشت میکروفون چند بازی لیگ برتری قرار گرفته.

مهمترین مسابقه‌ای که او تا به حال گزارش کرده، مربوط به بازی سایپا و استقلال در هفته نوزدهم لیگ چهاردهم بوده که بهمن ۹۳ در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شده است.

بعد از آن بازی هم مسئولان تلویزیون انتقادات زیادی در مورد این انتخاب عجیب شنیدند، اما از آنجا که اهالی صداوسیما اصولا رابطه خوبی با نقد و انتقاد ندارند و گوش‌شان به این حرف‌ها بدهکار نیست، رجبی را همچنان در گردونه گزارشگران نگه داشتند.

او که در این مدت بازی‌های کم‌اهمیت‌تری را گزارش کرده، حالا در اتفاقی عجیب برای مسابقه مهم پرسپولیس و پیکان پشت میز می‌نشیند؛ انتخابی که اگر تا ظهر امروز تغییر نکند، قطعا موج دیگری از اعتراضات را متوجه رسانه موسوم به ملی خواهد کرد.

در مورد رجبی گفته می‌شود در بخش حراست تلویزیون، مسایلی مثل آفیش تهیه‌کننده‌ها و ورود و خروج خودروی آنها را تسهیل می‌کند!

حالا هم قرعه به نام قرمزها افتاده که دو ساعت با گزارش عضو ناشناخته حراست تلویزیون، یعنی محمد رجبی فوتبال نگاه کنند! هر چند ممکن است تحت تاثیر فشارها، انتخاب تلویزیون برای این بازی در آخرین ساعات عوض شود!

 

محمد رجبی حراست صدا و سیما گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان!!

منبع: نگین جنوب

محمد رجبی حراست صدا و سیما گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان!!, فان جو, سابقه گزارشگری محمد رجبی, محمد رجبی, محمد رجبی گزارشگر, محمد رجبی گزارشگر پرسپولیس و پیکان, چه کسی گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان است؟, گزارشگر بازی پرسپولیس و پیکان, فوتبال و فوتسال

پیشنهاد ما

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان فیلم ماجرای تجاوز جنسی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *