خانه » اخبار روز » محرومیت جاسم کرار لغو شد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

محرومیت جاسم کرار لغو شد

محرومیت جاسم کرار لغو شد

محرومیت جاسم کرار لغو شد

محرومیت جاسم کرار از حضور در لیگ ایران برای فصل آینده لغو و سه جلسه محرومیت برای این بازیکن از همراهی تیم فصل بعدش در نظر گرفته شد.
خبرگزاری فارس: پس از مصاحبه جالب که جاسم کرار چندی پیش با یکی از رسانه‌ها داشت کمیته اخلاق نسبت به این مسئله واکنش نشان داده و در نهایت پس از بررسی پرونده جاسم کرار را از حضور در فصل آینده فوتبال ایران محروم کرد.هافبک عراقی بعد از این اتفاق به کمیته استیناف پناه برد و درخواست تجدیدنظر در  حکم صادره کرد که در نهایت این مسئله با موفقیت هافبک استقلال توام شد.

علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف،‌ در خصوص اینکه آیا محرومیت کرار بخشیده شد یا خیر؟ گفت: جاسم کرار به اشتباه محروم شده بود و این درست نیست که بگوییم او را بخشیده‌ایم. آن حکم لغو شده و کمیته استیناف با توجه به در نظر گرفتن شرایط سه جلسه محرومیت را برای این بازیکن از همراهی تیمش در فصل آتی در نظر گرفته است.

 

بیوگرافی جاسم کرار,

پیشنهاد ما

فرار عروس 14 ساله در شب زفاف از داماد 50 ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله! فرار عروس ۱۴ ساله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *