خانه » اخبار روز » سایر اخبار » محدودیت‌های ترافیکی ایام نوروز ۹۲


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

محدودیت‌های ترافیکی ایام نوروز ۹۲

محدودیت های ترافیکی عید نوروز 92.jpg

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راه کشور محدودیت‌های ترافیکی ایام نوروز ۹۲ را در جاده‌های کشور تشریح کرد.

سرهنگ محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راه کشور گفت: با توجه به بالا رفتن حجم ترافیک در جاده های کشور و به منظور تسهیل در رفت و آمد هموطنان عزیز محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌ها به شرح زیر اعمال می شود.

سرهنگ مهماندار گفت: تردد هرگونه موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمام جاده‌های اصلی برون شهری کشور ممنوع است و همچنین در تمام محورهای برون شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می شود، عبور و مرور انواع تریلر،کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل از وسایل نقلیه فقط در راههایی اعمال می شود که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می‌شود یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

محدودیت‌های محور چالوس

وی در ادامه گفت: در محور کرج-چالوس تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج-چالوس و برعکس ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج-چالوس از ساعت ۱۲۰۰ روزهای ۴،۹،۱۳،۱۴،۱۶ فروردین سال ۹۲ تا ساعت یک بامداد روزهای بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روزهای فوق از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت های محور هراز

در محور هراز نیز تردد انواع تریلر کماکان ممنوع است و تردد انواع کامیون و کامیونت به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲روز پنجشنبه مورخ ۲۴ اسفند سال جاری تا ساعت یک بامداد روز دوشنبه مورخ ۵ فروردین سال ۹۲ و از ساعت ۸صبح روز پنجشنبه مورخ ۸ فروردین سال ۹۲ تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۶ فروردین سال ۹۲ از تهران به آمل و برعکس ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روزهای ۴،۹،۱۳،۱۴،۱۶  فروردین سال ۹۲ از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روزهای فوق از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

محدودیت‌های ترافیکی محور فیروزکوه

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ روز پنجشنبه مورخ ۲۴ اسفند سال جاری تا ساعت ۲۴روز دوشنبه  مورخ ۵ فروردین و همچنین از ساعت ۸:۰۰ روز پنجشنبه مورخ ۸ فروردین تا ساعت ۲۴روز جمعه مورخ ۱۶فروردین از تهران به قائم شهر و برعکس ممنوع است.

محدودیت‌های محور قدیم قزوین –رشت

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ روز یکشنبه ۲۷ اسفند الی ساعت یک بامداد روز دوشنبه مورخ ۵ فروردین و همچنین از ساعت ۱۲:۰۰ روز چهارشنبه  ۷ فروردین تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۶ فروردین از قزوین به رشت و برعکس ممنوع است.

محدودیت‌های محور قدیم ساوه –همدان

تردد انواع تریلر و کامین به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز یکشنبه ۲۷ اسفند تا ساعت ۲۴روز جمعه ۲ فروردین و همچنین از ساعت ۱۲روز چهارشنبه ۷ فروردین تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ فروردین از ساوه تا سه راهی دخان و برعکس ممنوع است.

محدودیت‌های محورهای استان اردبیل

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روز های دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۲ و ۱۳ فروردین در محورهای اردبیل_آستارا، اردبیل_سراب،خلخال به اسالم،اردبیل_سرچم و برعکس ممنوع است.

محدودیت‌های محورهای استان خراسان رضوی

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷:۰۰ تا ساعت ۲۴روزهای ۲۷،۲۸،۲۹ و ۳۰ اسفند و همچنین روزهای ۱۲،۱۳،۱۴،۱۵ و۱۶ فروردین در محورهای مشهد_قوچان،مشهد_نیشابور و سبزوار و برعکس ممنوع است.

محدودیت‌های محورهای استان کردستان

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ۲۴ روزهای ۲۷،۲۸،۲۹ و۳۰ اسفند و همچنین روزهای ۱۲،۱۳،۱۴،۱۵ و ۱۶ فروردین در محورهای بانه_سقز_سنندج و مریوان_سنندج و برعکس ممنوع است.

محدودیت‌های محورهای استان گلستان

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷:۰۰ تا ساعت ۲۴:۰۰ روزهای ۲۷،۲۸،۲۹ و۳۰ اسفند و همچنین روزهای ۱۲،۱۳،۱۴،۱۵ و ۱۶ فروردین در محورهای گلوگاه_گرگان_جنگل گلستان_چمن بید و برعکس ممنوع است.

محدودیت‌های محورهای اصلی استان بوشهر

تردد انواع کامیون های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت ۷:۰۰ روز یکشنبه ۲۷ اسفند تا ساعت ۲۴:۰۰ روز دوشنبه ۵ فروردین و همچنین از ساعت ۷:۰۰  روز دوشنبه ۱۲ فروردین الی ساعت ۲۴:۰۰ چهارشنبه ۱۴ فروردین در جاده‌های اصلی استان بوشهر ممنوع است.

محدودیت‌های ترافیکی محورهای اصلی استان اصفهان

تردد انواع کامیون‌های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت ۷:۰۰ روز یکشنبه ۲۷ اسفند تا ساعت ۲۴:۰۰ روز دوشنبه ۵ فروردین و همچنین از ساعت  ۷:۰۰ روز دوشنبه ۱۲ فروردین تا ساعت ۲۴:۰۰ چهارشنبه ۱۴ فروردین در جاده‌های اصلی استان اصفهان ممنوع است.

محدودیت‌های ترافیکی محورهای استان قم 

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای یکشنبه،دوشنبه و سه شنبه  ۴،۵ و۱۳ فروردین درمحورهای سلفچگان_قم،جاده قدیم کاشان_قم و جاده قدیم تهران_قم ممنوع است.

محدودیت‌های ترافیکی محور بندرعباس_سیرجان وبالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷:۰۰ تا ساعت ۲۴:۰۰ روزهای ۲۷،۲۸،۲۹ و۳۰ اسفند همچنین روزهای ۱۲،۱۳ و ۱۴ فروردین در محور فوق ممنوع است.

محدودیت‌های ترافیکی محور سیرجان_بافت

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۲ و ۱۳ در محورهای فوق ممنوع است.

محدودیت‌های ترافیکی محور ایذه_شهر کرد وبالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷:۰۰ تا ساعت ۲۴:۰۰ روزهای ۲۷،۲۸،۲۹ و۳۰ اسفند و همچنین روزهای ۱۲،۱۳،۱۴،۱۵ و ۱۶ فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

محدودیت‌های ترافیکی محورهای اصلی استان سیستان و بلوچستان

تردد وسایل نقلیه باری سنگین به غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۰:۰۰ روزهای ۲۴،۲۵،۲۸،۲۹ و ۳۰ اسفند و همچنین ۸ و۹ فروردین  از جاده‌های زابل_زاهدان و زاهدان_نهبندان ممنوع است.

تردد وسایل نقلیه باری سنگین به غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۱:۰۰ روزهای ۱۵ و ۱۶ فروردین از محورهای زابل- زاهدان و زاهدان_نهبندان ممنوع است و همچنین تردد وسایل نقلیه باری سنگین به غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۹:۰۰ روزهای ۲۴،۲۵،۲۸،۲۹ و ۳۰ اسفند و همچنین ۸،۹،۱۵ و ۱۶ فروردین از محورهای زاهدان-خاش ممنوع است.

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spy

پیشنهاد ما

رقص زن و مرد اصفهانی,رقص زن و مرد فرانسوی,رقص اصفهان,رقص اصفهانی,رقص میدان نقش جهان,رقص میدان نقش جهان اصفهان,دانلود,دانلود فیلم

رقص توریست گردشگر فرانسوی در نقش جهان اصفهان +فیلم

رقص توریست گردشگر فرانسوی در نقش جهان اصفهان +فیلم رقص توریست گردشگر فرانسوی در نقش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *